Mikołajkowe Spotkanie z Piosenką

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Mikołajkowe Spotkanie z Piosenką Imprezy cykliczne sochaczew
+2

Już po raz kolejny społeczność gminy Iłów została zaproszona na „Mikołajkowe Spotkanie z Piosenką”, które na dobre zagościło w grudniowym repertuarze Gminnego Ośrodka Kultury. Zaproszenie było adresowane szczególnie do dzieci, gdyż to głównie ze względu na nie, w  mikołajkowych spotkaniach uczestniczą Mikołaje na Motorach. Te i inne zapowiedziane atrakcje stały się udziałem starszej i młodszej publiczności, która dość licznie zawitała do Goku w dniu 10 grudnia. Jak co roku, w rolę MIKOŁAJÓW wcielili się panowie z GRUPY MOTOCYKLOWEJ „AIOŁA GM”, którzy tradycyjnie przywieźli ze sobą upominki dla dzieci. Podczas spotkania zarówno Mikołaje, jak i pozostali goście wysłuchali wielu wesołych piosenek, które wykonali soliści i zespoły z MAŁEGO STUDIA PIOSENKI przy GOK. Wprawdzie pogoda nie pozwoliła tego dnia na szaleństwa motocyklowe, ale dużym zainteresowaniem zgromadzonych cieszył się elektryczny jeździk, który Mikołaje udostępnili uczestnikom spotkania. Wszystkie dzieci mogły spróbować swoich sił, na tym jakże trudnym do jazdy urządzeniu – wyjaśniła Małgorzata Czubiel. W czasie spotkania, które pomyślano tak, by wszystkim udzielił się już świąteczny nastrój, nie zabrakło miejsca na nagrody. Mikołajkowe spotkanie stało się okazją do ich rozdania zwycięzcom konkursu plastycznego, zorganizowanego przez KOŁO nr. 52 POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO w IŁOWIE, przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i szkołami z terenu gminy. Poniżej lista laureatów:

W kat. kl.0

I - Adam Busler,

II - Magdalena Błaszczyk,

III - Iga Rogowiecka.

W kat. kl. I - III

I - Julia Błaszczyk i Julia Wilczyńska,

III - Tomasz Kobierecki, Maksymilian Pliszka, Natalia Wdleowska,

wyróżnienie - Maja Tofel.

W kat. kl. IV- VI

I - Hubert Krakowiak i Adam Felczak,

II - Wiktoria Zielak ,

III - Rozalia Wdleowska i Marcelina Palasik.

Wyróżnienia: Marta Górecka, Wiktoria Kalińska, Patryk Pietraszewski, Hubert Tofel, Aleksandra Ozimek.

W kat. gimnazjum

wyróżnienie - Ewelina Kuźmińska

Wszyscy nagrodzeni otrzymali piękne autoryzowane kubki ze zdjęciem swojej pracy, dyplomy oraz soki ufundowane przez Przemysława Wasilewskiego - TĘCZOWY OGRÓD. W tym miejscu dyrektor GOKu Waldemar Czubiel dziękuje wszystkim sponsorom i ludziom dobrego serca, którzy wsparli „Mikołajkowe Spotkanie z Piosenką”.

Serdeczne podziękowania dla: AIOŁOMOTOMIKOŁAJÓW z AIOŁA GM, pana PRZEMYSŁAWA WASILEWSKIEGO, pana MARIUSZA SZYMANIAKA, ZARZĄDU KOŁA NR. 52 PZW w IŁOWIE  oraz wiele ciepłych słów dla rodziców, którzy zadbali o piękny wygląd swoich pociech. Scenariusz, reżyseria, scenografia - Małgorzata Czubiel. Zapraszamy za rok do wspólnej zabawy:)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy