Mikołajkowe Zawody Pływackie

/ 11 zdjęć
Zdjęcia i foto: Mikołajkowe Zawody Pływackie Pływanie sochaczew
+6

8 grudnia 2017r, na miejskiej pływalni „Orka” odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew Piotra Osieckiego.

Głównym organizatorem imprezy był klub pływacki UKS „dwójka” Sochaczew” i współpracujący z nim MOSiR w Sochaczewie. Zawody rozpoczęły się punktualnie o 9:00. Zawodników i zgromadzonych gości na basenie w imieniu Burmistrza bardzo serdecznie przywitali; Dyrektor MOSiR w Sochaczewie Pan Mieczysław Głuchowski oraz Naczelnik Wydziału Sportu w Sochaczewie Pani Agata Kalińska.

Na start zgłosiło się łącznie 180 zawodników ze wszystkich szkół podstawowych w mieścieoraz z Kątów, Kozłowa Biskupiego, Rybna, z wygaszanego gimnazjum powiatowego oraz zaproszonych szkół z Łowicza i Żukowa. Uczniowie rywalizowali w 3 kategoriach wiekowych 2008-2010, 2007-2005, 2004-2002 na dystansie 25m i 50m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców oraz w sztafetach mieszanych 4x25m i 4x50m stylem dowolnym.

Zawodnicy za zajmowane miejsca na podium w konkurencjach indywidualnych otrzymali medale i dyplomy, a w konkurencjach sztafetowych puchary i wór świątecznych słodkości. Ponadto dla wszystkich uczestników organizator przygotował paczki ze słodyczami, jogurtami i owocami.

Świąteczną prezent w postaci vouchera do wykorzystania w pizzerii otrzymali sędziowie mierzący czas, którymi w większości byli nauczyciele i pracownicy basenu.

Zarząd UKS „dwójka” Sochaczew dziękuje wszystkim osobom, które społecznie i czynnie włączyły się w przygotowanie i przeprowadzenie zawodów a w szczególności;

Pani Monice Zaczkowskiej ,Hannie Sidor, Małgorzacie Jaczyńskiej z mężem, Jerzemu Czubik , Państwu Mazgaj z Rybna, Klaudi Selerskiej.

Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok.

Kuba i Paweł

Wyniki zawodów:

25m st dow dziewcząt kat. 2008-2010 eliminacje

1 Czubik Aleksandra 00,16,38

2 Błaszczyk Aleksandra 00,18,59

3 Wachowska Maria 00,22,63

4 Wichrowska Amelia 00,23,24

5 Kacprzak Iga 00,24,35

6 Szymańska Ewa 00,24,70

7 Niemiec Maria 00,25,15

8 Wożniak Julia 00,26,62

9 Witczak Izabela 00,27,99

10 Duda Blanka 00,28,41

11 Przewoźna Weronika 00,28,98

12 Bolczak Maria 00,30,06

13 Stachlewska Izabela 00,32,01

14 Wróblewska Daria 00,38,87

15 Sitowska Amelia 00,40,20

16 Baśkiewicz Antonina 00,41,26


25m st. dow dziewcząt kat. 2008-2010 finał

czas

1.Czubik Aleksandra 00,16,79

2.Błaszczyk Aleksandra 00,17,00

3.Wachowska Maria 00,21,73

4.Kacprzak Iga 00,23,97

5.Wichrowska Amelia 00,24,27

6.Szymańska Ewa 00,24,88


25m st. dow. Chłopców kat. 2008-2010 eliminacje

Nazwisko i imię czas

1 Stobiecki Dawid 00,19,50

2 Chądzyński Eryk 00,19,81

3 Brożek Piotr 00,21,53

4 Sieradzki Michał 00,22,67

5 Bąba Damian 00,23,06

6 Starzec Oskar 00,26,15

7 Birek Jan 00,26,24

8 Feliga Barłomiej 00,26,80

9 Pawelec Wojciech 00,27,95

10 Wronisz Michał 00,28,45

11 Owczarzak Antek 00,29,15

12 Siekierski Maciej 00,39,82

13 Pruski Jan 00,42,39

14 Dostaw Tomasz 00,42,50


25m st. dow. Chłopców kat. 2008-2010 finał

Nazwisko i imię czas

1.Brożek Piotr 00,18,73

2.Stobiecki Dawid 00,19,33

3.Chądzyński Eryk 00,19,73

4.Bąba Damian 00,22,13

5.Sieradzki Michał 00,22,43

6.Starzec Oskar 00,25,93


50m st. dow dziewcząt kat. 2005-2007 eliminacje

1 Czubik Marta 00,34,53

2 Zimochocka Alicja 00,35,01

3 Denisiewicz Zuzanna 00,36,27

4 Starbała Aleksandra 00,36,40

5 Gołkowska Zofia 00,36,50

6 Gosik Michalina 00,36,58

7 Stępniak Nikola 00,36,64

8 Postek Amelia 00,37,34

9 Palasik Martyna 00,38,04

10 Mazgaj Natalia 00,38,10

11 Zwolińska Maja 00,41,00

12 Nagaoka Lisa 00,41,19

13 Grzesiak Kornelia 00,41,90

14 Garbacz Nina 00,42,84

15 Marzęcka Daria 00,42,87

16 Szydlik Joanna 00,43,76

17 Kuta Amelia 00,44,26

18 Witkowska Anna 00,44,85

19 Kucharska Amelia 00,45,03

20 Sylwetsrzak Marta 00,45,35

21 Gawrońska Aleksandra 00,45,53

22 Zagajewska Karolina 00,45,74

23 Karczewska Monika 00,46,49

24 Włodarczyk Paulina 00,47,10

25 Serafin Julia 00,47,68

26 Staniec Kornelia 00,48,66

27 Czajkowska Alicja 00,51,36

28 Martinek Maja 00,51,43

29 Birek Amelia 00,52,10

30 Siejka Oliwia 00,52,27

31 Pawelec Joanna 00,52,54

32 Dąbrzał Dorota 00,53,76

33 Piesek Amelia 00,54,10

34 Łukasik Daria 00,54,20

35 Dąbek Amelia 00,54,71

36 Kujawa Amelia 00,54,76

37 Przemyłska Natalia 00,55,70

38 Maślanka Emilia 00,56,32

39 Garbacz Zofia 00,58,08

40 Orlińska Julita 00,58,84

41 Niedzielska Zuzanna 01,04,15

42 Gajewska Julia 01,04,39

43 Mielczarek Karolina 01,04,44

44 Staniaszek Agata 01,05,64

45 Zarzycka Nina 01,16,44

46 Madanowska Maja 01,18,36

47 Badyńska Anna 01,19,70

48 Mergner Anna 01,28,54

49 Orlińska Anna 01,40,06


50m st. dow dziewcząt kat. 2005-2007 finał

czas

1 Czubik Marta 00,34,11

2 Starbała Aleksandra 00,34,96

3 Zimochocka Alicja 00,35,28

4 Denisiewicz Zuzanna 00,35,73

5 Gołkowska Zofia 00,36,13

6 Gosik Michalina 00,37,29


50m st. dow chłopców kat. 2005-2007 eliminacje

1 Szymański Franciszek 00,35,25

2 Ciuchczyński Adam 00,36,45

3 Zygmunciak Filip 00,38,77

4 Jaczyński Szymon 00,39,48

5 Wojciechowski Michał 00,39,52

6 Czajka Adam 00,39,74

7 Klatt Oskar 00,41,64

8 Stobiecki Patryk 00,42,51

9 Bieliński Filip 00,44,00

10 Gensler Dawid 00,44,32

11 Mikołajczyk Antoni 00,44,34

12 Szulejewski Maciej 00,44,82

13 Majewski Michał 00,44,96

14 Walczak Mateusz 00,45,90

15 Lazzari Brian 00,47,47

16 Pastuszko Piotr 00,47,51

17 Deka Filip 00,47,71

18 Dragan Igor 00,48,14

19 Kocik Antoni 00,48,67

20 Rokicki Jakub 00,48,90

21 Sierota Błażej 00,49,16

22 Kuśmirek Szymon 00,50,33

23 Białas Jakub 00,50,85

24 Pastuszko Michał 00,51,61

25 Andrzejczak Maksymilian 00,51,63

26 Wasilewski Igor 00,52,27

27 Mroziński Iwo 00,52,52

28 Szymański Adam 00,54,01

29 Boczkowski Mikołaj 00,54,47

30 Brażuk Kacper 00,54,97

31 Michałowski Wojciech 00,55,73

32 Szewczyk Robert 00,55,84

33 Brzeziński Michał 00,57,19

34 Guzek Aleksander 00,59,52

35 Romelczyk Mikołaj 01,02,11

36 Ślufarski Hubert 01,02,37

37 Wałczuk Bartłomiej 01,02,71

38 Michalak Piotr 01,04,51

39 Łukaszewski Michał 01,04,99

40 Znajdek Kacper 01,05,73

41 Pawłowski Jan 01,06,14

42 Szygalski Hubert 01,13,69

43 Muciek Karol 01,27,58


50m st. dow chłopców kat. 2005-2007 finał

Nazwisko i imię czas

1.Szymański Franciszek 00,33,88

2.Wojciechowski Michał 00,37,41

3.Ciuchczyński Adam 00,37,57

4.Zygmunciak Filip 00,39,03

5.Czajka Adam 00,39,24

6.Jaczyński Szymon 00,39,46


50m st. dow dziewcząt kat. 2004-2002 eliminacje

1 Tępczyk Patrycja 00,32,09

2 Janiszewska Marcelina 00,33,42

3 Domańska Zuzanna 00,33,53

4 Czubik Bogumiła 00,35,21

5 Tymorek Julia 00,35,22

6 Januszewska Ewa 00,35,58

7 Buczyńska Natalia 00,36,20

8 Sylwestrzak Weronika 00,36,98

9 Kotlarz Oliwia 00,37,68

10 Brejnak Natalia 00,37,87

11 Wilczak Zofia 00,38,62

12 Woźniak Iza 00,39,11

13 Białas Oliwia 00,39,62

14 Orlińska Anna 00,39,69

15 Tondera Adrianna 00,39,70

16 Stodulska Julia 00,41,26

17 Radkowska Oliwia 00,42,61

18 Badowska Agata 00,45,77

19 Krzemińska Weronika 00,45,82

20 Włodarczyk Julia 00,46,22

21 Dybiec Maria 00,47,45

22 Bombrych Gabrysia 00,47,86

23 Połeć Aleksandra 00,50,66

24 Andrzejewska Katarzyna 00,53,62

25 Lenart Kamila 00,59,95


50m st dow dziewcząt kat. 2004-2002 finał

czas

1 Domańska Zuzanna 00,30,44

2 Tępczyk Patrycja 00,32,82

3 Janiszewska Marcelina 00,33,79

4 Tymorek Julia 00,34,97

5 Czubik Bogumiła 00,35,01

6 Januszewska Ewa 00,35,10


50m st. dow chłopców kat. 2004-2002 eliminacje

Nazwisko i imię czas

1 Michurski Wiktor 00,27,66

2 Mielczarek Konrad 00,30,46

3 Palasik Marcel 00,30,60

4 Lewicki Filip 00,31,61

5 Awtuch Maksymilian 00,32,08

6 Przemyłski Mateusz 00,32,23

7 Wasilewski Bartosz 00,32,50

8 Brysiak Dawid 00,32,65

9 Gołębiowski Miłosz 00,33,06

10 Zaczkowski Adam 00,33,35

11 Piętak Wiktor 00,34,23

12 Zbyszyński Błażej 00,34,23

13 Kreps mateusz 00,34,56

14 Wileński bartek 00,35,44

15 Oszczak Albert 00,35,47

16 Zimochocki Kacper 00,35,61

17 Radzio Hubert 00,35,63

18 Kacprzak Konrad 00,36,26

19 Augustyniak Marcin 00,36,51

20 Zakościelny Bartosz 00,36,67

21 Koperski Augustyn 00,38,36

22 Kopka Mateusz 00,38,76

23 Orliński Adam 00,38,93

24 Bołoz Wojtek 00,41,61

25 Mechacki Wiktor 00,42,31

26 Pisarek Damian 00,45,87

27 Jabłoński Łukasz 00,46,57

28 Gąsior Michał 00,47,19

29 Bąba Jakub 00,48,18

30 Kuziński Konrad 00,49,33

31 Bednarski Michał 00,49,41

32 Zarzycki Dawid 00,50,72

33 Lipczyński Adam 00,53,35


50m st. dow chłopców kat. 2004-2002 finał

Nazwisko i imię czas

1.Michurski Wiktor 00,27,29

2.Palasik Marcel 00,30,19

3.Mielczarek Konrad 00,30,84

4.Lewicki Filip 00,31,28

5.Awtuch Maksymilian 00,31,82

6.Przemyłski Mateusz 00,31,88


Wyniki Sztafet

Sztafety 4x 25 m dziewczat i chłopców kat 2008-2010

tor Czas Miejsce skład

1 SP Nr 4 01,28,50 1 Wichrowska Amelia, Szymanska Ewa, Chadzyński Eryk , Brożek Piotr


2 SP Nr 3 01,48,63 2 Wachowska Maria, Kacprzak Iga, Starzec Oskar , Pawelec Wojtek


3 SP Nr 7 01,54,32 3 Siekierski Maciej, Feliga Marcel, Błaszczyk Ola,Niemiec Maria


4 SP Nr 4 (2) 02,03,29 4 Przewoźna Weronika,Daria Wróblewska, Wronisz Michal, Owczarzak Antek


Sztafety 4x 50 m dziewczat i chłopców kat 2007-2005

Czas Miejsce skład

1 SP Nr 4 02,30,39 1 Zimochocka Alicja,Denisiewicz Zuzia,Szymański Franciszek, Wojciechowski Michał


2 SP Nr 7 03,20,67 6 Grzesiak Kornelia, Kuśmirek Szymon, Nagaoka Lisa,Szymański Adam


3 SP Nr 3 02,51,15 3 Klatt Oskar, Gawrońska Ola, Gosik Michalina, Gęsler Dawid


4 SP Nr 2 03,17,24 5 Orlińska Julita, Pastuszko Michał, Pastuszko Piotr,Aleksandra Starbała


2 SP Nr 3(2) 02,33,78 2 Postek Amelia, Gołkowska Zofia,Ciuchczyński Adam, Zygmunciak Filip


3 SP Nr 3 (3) 03,13,91 4 Lazari Brian, Staniec Kornelia, Julia Sarafik, Mikołajczyk Antoni


4 SP Kąty 03,25,83 7 Oliwia Siejka, Maciej Szulejewski, Łukasik Daria,Patryk Stobiecki


Sztafety 4x 50 m dziewczat i chłopców kat 2002-2004

Czas Miejsce skład

1 SP 1 Sochaczew 02,11,32 1 Tępczyk Patrycja, Domańska Zuzia, Awtuch Maksymilian, Palasik Marcel


2 Gim Powiatowe 02,16,85 2 Michurski Wiktor, Oliwia Radkowska , Mariusz Przemyłski, Ewa Januszewska


3 SP 1 Sochaczew (2) 02,19,53 3 Tymorek Julia, Breinak Natalia, Zaczkowski Adam, Krebs Mateusz


4 SP 1 02,25,63 4 Kotlarz Oliwia, Sylwestrzak Weronika,Augustyniak Marcin, Wasilewski Bartosz


5 SP 6 02,27,05 5 Buczyńska Natalia, Oszczak Albert, Woźniak Iza, Piętak Wiktror


6 SP7 02,33,81 6 Wilczak Zofia,Radzio Hubert, Krzemińska Weronika, Mielczarek Konrad

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy