„Miodowe przysmaki ziemi sochaczewskiej”

Zdjęcia i foto:  „Miodowe przysmaki ziemi sochaczewskiej” Imprezy cykliczne sochaczew

„Miodowe przysmaki ziemi sochaczewskiej” to konkurs skierowany do wszystkich mieszkańców, zarówno osób indywidualnych, jak i grup – np. Kół Gospodyń Wiejskich. Finał konkursu odbędzie się w 15 września, trakcie Dożynek Powiatu Sochaczewskiego w Giżycach.

Głównym celem konkursu jest przede wszystkim poszukiwanie produktów na tyle charakterystycznych dla naszego regionu, aby mogły się stać się jego wizytówką. Znaczenie ma również upowszechnianie wiedzy o możliwości wykorzystania walorów regionalnych produktów w ofercie lokalnego rolnictwa i agroturystyki wiejskiej.

Produkty konkursowe należy dostarczyć w dniu Dożynek Powiatu Sochaczewskiego, w godzinach 12.00 - 13.00 do zielonego namiotu MODR, który mieścić się będzie na placu dożynkowym. Produkty zostaną ocenione przez specjalnie powołaną do tego komisję. 

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 15 września br. na scenie podczas Dożynek Powiatu Sochaczewskiego w Giżycach około godziny 15.50.

Organizatorami konkursu ..Miodowe przysmaki ziemi sochaczewskiej" są Powiatowe Koło Pszczelarzy w Sochaczewie, Starostwo Powiatowe w Sochaczewie oraz MODR Warszawa Oddział Bielice.

(źródło Gmina Iłów)

M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy