Mirosław Adam Orliński - prośba o poparcie

/ 5 komentarzy
Zdjęcia i foto: Mirosław Adam Orliński - prośba o poparcie Partie polityczne sochaczew

Polskie Stronnictwo Ludowe od lat posiada najwięcej samorządowców w Polsce i to jest jego siłą, gdyż 70% rozwoju Polski wychodzi z samorządów. Skutecznie działając od 5 lat jako radny Sejmiku Wojewódzkiego na rzecz ziemi sochaczewskiej oraz województwa mazowieckiego doskonale to rozumiem.

Pora na wsparcie od samorządowców w Sejmie, dlatego w nadchodzących wyborach parlamentarnych postanowiłem ubiegać się o mandat poselski z pozycji nr 2 w okręgu płocko-ciechanowskim. 25 października będę prosił o Państwa poparcie. Czas na młode pokolenie w Parlamencie. Postaram się nie zawieść Państwa zaufania. 


Jak zawsze oddaję się do dyspozycji wyborców.

Do Państwa dyspozycji.


Mirosław Adam Orliński

Polskie Stronnictwo Ludowe – Blisko ludzkich spraw

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (5)

szawelszawel
0
jestem za. (2015-09-15 19:33)
zbigniew15zbigniew15
0
Fakt jest faktem, że radny Orliński zrobił więcej dla naszej społeczności sochaczewskiej od posła (też z naszego terenu). (2015-09-15 20:39)
GizmoGizmo
0
Np. co zrobił ?
Pytanie; czy jest Pan za likwidacją KRUSu i przejściem rolników na ZUS ? (2015-09-17 19:05)
wbienkowbienko
0

Cieszy się Pan moją sympatią jako samorządowiec. Jednak nie za bardzo podzielam tę sympatię do partii z której ramienia Pan startuje.
I co? I mam dylemat :)
Dziwne jak wzrasta aktywność medialna wszelkiej proweniencji kandydatów do/na ..... tuż przed wyborami. Po fakcie nagle kontakt "z ludem" słabnie wręcz zanika, pozostaje tylko otaczanie się "swoimi". I tak do następnych wyborów, taka gra z wyborcami.
Mam nadzieję, że w Pana przypadku tak nie będzie. (2015-09-25 10:08)
tadeusztadeusz
0
Nigdy nie stanął Pan w obronie mieszkańców choć by medialnie kiedy burmistrz podnosił ceny wody i ścieków... kiedy emitował na kwotę 52 milionów zadłużające obligacje które przyjdzie spłacać za kilka lat.... wydaje mi się że boi się Pan stanowczo upomnieć o mieszkańców...
tak więc... za sympatyczność dostaje pan 10 punktów.... ale za brak asertywności względem działań lokalnych watażków z kręgu ''novoosieckich'' urzędników kiedy uchwalane są niegodne samorządowo decyzje dotyczące obecnego złego zarządzania przyszłym życiem mieszkańców Sochaczewa i przyszłego w konsekwencji jeszcze bardziej kosztownego to za to dostaje pan -1... mógł Pan się wykazać choć by odrobiną odwagi i charyzmy... chyba że popiera pan działania Posła mijającej kadencji który RAZEM z burmistrzem zmienił Sochaczew w najdroższą dziurę która jest wyłącznie rajem dla wyższych urzędników novoosieckiej nomenklatury....
Jednak na listach jest Pan na lepszej pozycji niż poseł mijającej kadencji co również świadczy że będzie miał Pan więcej do powiedzenia niż Ci startujący z miejsc po za podium jednak czy Pan to wykorzysta??? trudno w tym kontekście wogóle to rozważać i brać pod uwagę... Tak więc jak to mawiała moja mądra Babcia... ''Pokorne Ciele dwie matki ssie''...
Czekam... samą prośbą o poparcie mnie Pan nie przekona... Czyny nie słowa!!! (2015-09-25 21:23)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy