Misiowe spotkanie czytelnicze w Szkole Podstawowej w Żukowie

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Misiowe spotkanie czytelnicze w Szkole Podstawowej w Żukowie Edukacja sochaczew
+2

Dnia 10.04.2017 r. klasa 06 odwiedziła swoich rówieśników ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Żukowie. Głównym celem spotkania było podsumowanie projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” w naszej gminie – „Gmina Sochaczew czyta Małemu Misiowi”.

            Wizytę rozpoczęto od wspólnego śniadania i spaceru po szkole. Następnie uczniowie poznawali imiona kolegów i koleżanek, wspólnie tańczyli i bawili się przy akompaniamencie muzycznym. Grupa miała również okazję wziąć udział w obchodach Światowego Dnia Zdrowia, podczas którego dowiedzieli się cennych informacji na temat aktywnego trybu życia i zdrowego żywienia. Ciekawą atrakcją były również piramidy zdrowia zaprezentowane przez uczniów wszystkich klas. Sportowe akrobacje i wygibasy wzbudziły zachwyt nie tylko dzieci, ale także towarzyszących im opiekunek: p. Weroniki Siejki i p. Pauliny Kocimskiej. Kolejnym punktem spotkania  było oczywiście wspólne czytanie w towarzystwie naszego pluszowego przyjaciela – Misia. Wychowawczynie zerówek przeczytały dzieciom zabawne opowiadania o przygodach małej Florentynki oraz rymowanki autorstwa W. Drabika. Na zakończenie na wszystkich czekał „misiowy” poczęstunek.

Czas minął bardzo szybko, a uczniowie miło i radośnie spędzili czas w sąsiedniej szkole. Serdecznie dziękujemy Pani Marlenie Rogowskiej za zaproszenie, ciepłe przyjęcie oraz poświęcenie cennego czasu. Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Szkoła Podstawowa w Feliksowie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy