Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2019 - fotorelacja

/ 54 zdjęć
Zdjęcia i foto: Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2019 - fotorelacja Sporty walki sochaczew
+49

W dniu dzisiejszym już od rana hala sportowa Szkoły Podstawowej Nr 4 wypełniona jest po brzegi zawodnikami mieszanych sztuk walki. Wszystko za sprawą odbywających się w tym miejscu Mistrzostw Europy Amatorskiego MMA 2019.

Dosłownie chwilę temu byliśmy świadkami sportowych zmagań podczas Mistrzostw Polski Amatorskiego MMA, jednak organizatorzy wydarzenia nie spoczywają na laurach i przygotowali już kolejne zawody. Tym razem są to Mistrzostwa Europy. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Polskiego Związku MMA oraz Polskiego Związku Ju-Jitsu.

Około dwustu zawodników z różnych części Europy, zapełniło dziś halę Szkoły Podstawowej NR 4 w Sochaczewie. Rywalizują oni ze sobą równocześnie w trzech oktagonach w kategoriach:

- Ograniczona Formuła Senior Kobiet – zawodniczki pełnoletnie, które mają wygrane tylko walki amatorskie w formule light contact; 

- Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn – zawodnicy pełnoletni, którzy mają wygrane tylko walki amatorskie w formule light contact;

- Full Contact Mężczyzn – zawodnicy pełnoletni, którzy mają nie więcej niż 5 wygranych walk zawodowych;

- Junior Mężczyzn – lat 16, 17, 18 – rocznik: 2003, 2002, 2001;

- Junior Kobiet – lat 16, 17, 18 – rocznik: 2003, 2002, 2001;

oraz w turnieju towarzyszącym ,,PIERWSZY KROK".

Przypominamy, że wszyscy fani mieszanych sztuk walki nadal mogą wziąć udział w tym wydarzeniu, gdyż zawody będą trwać jeszcze przez kilka godzin. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy