Mistrzostwa Polski Środkowej w amatorskim MMA

Zdjęcia i foto: Mistrzostwa Polski Środkowej w amatorskim MMA Sporty walki sochaczew

Niedziela 16 listopada dla wielu z nas będzie zapewne jednym z ważniejszych dni w 2014 roku, jako że tego dnia rozstrzygnie się, jak przez kolejne 4 lata będzie wyglądał polski samorząd. Jednak dla sporej części społeczeństwa nie mniej ważnym będzie 15 listopada - tego dnia bowiem w Sochaczewie odbędą się Mistrzostwa Polski Środkowej, czyli ALMMA 69. Goszcząca ponownie w tym sezonie w naszym mieście Amatorska Liga MMA z pewnością przyciągnie do Sochaczewa najlepszych wojowników z całej Polski. Dla wielu z nich będzie to zapewne sprawdzian formy przed zbliżającym się wielkimi krokami największym wydarzeniem amatorskiego MMA w Polsce, jakim są Mistrzostwa Polski Amatorskiego MMA - ich gospodarzem w tym roku będzie zaprzyjaźniony z nami żyrardowski klub Thien Long. Tak jak zawsze o sprawną organizację i płynny przebieg zawodów w Sochaczewie dbać będzie doświadczony team Dragon Fight Club wraz z MOSiR Sochaczew, na którego hali przy ul. Olimpijskiej 3 rozegrane zostaną turnieje.

Po uroczystym otwarciu, którego mamy nadzieję będzie mógł dokonać tradycyjnie nasz obecny burmistrz, p. Piotr Osiecki, punktualnie o godz. 10:00 jednocześnie w profesjonalnym octagonie Amatorskiej Ligi MMA oraz na dwóch matach ruszą pojedynki w formule MMA. Podczas Mistrzostw Polski Środkowej rozgrywać się będą Turnieje: Kadet (dla najmłodszych 13 - 15 - letnich zawodników), Junior, Młodzieżowiec (dla zawodników w wieku 19 - 21 lat), Pierwszy Krok (startujący po raz pierwszy w zawodach mieszanych sportów walki), Ograniczona Formuła Senior oraz Full Contact. Organizatorzy przewidzieli również Turniej Ograniczona Formuła Senior dla pań, które miejmy nadzieję pojawią się w licznym składzie i dadzą sochaczewskiej publiczności pokaz pięknych, pełnych siły i finezji walk :) Natomiast na małej salce judo królować będzie Brazylijskie Jiu Jitsu, w którym mierzyć będą się mogli tak początkujący, jak i zaawansowani zawodnicy, zwolennicy zarówno tradycyjnych walk w gi (tj. kimonach), jak i preferujący starcia w strojach jak do MMA.

Zapraszamy wszystkich spragnionych mocnych - ale sportowych - wrażeń i pokazu prawdziwej siły charakteru, umiejętności i szybkości. Stale rosnący poziom zawodników biorących udział w edycjach Amatorskiej Ligi MMA pozwala nam spodziewać się walk nierzadko dorównujących tym zawodowym - a na pewno dostarczających tyle samo emocji :) Całe zawody dzięki uprzejmości p. Arkadiusza Piłaszewicza ("Atomic Solutions" będą na żywo transmitowane w internecie (http://emisjetv.pl/live.html), tak więc jeśli ktoś nie będzie mógł pojawić się osobiście, by dopingować również naszych zawodników, będzie mógł śledzić ich walki na ekranie swojego komputera.

Serdecznie zapraszamy :)


Dragon Fight Club Sochaczew

Olga Miałkos


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy