Mistrzostwa Polski MMA i Ju-Jitsu w Sochaczewie

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Mistrzostwa Polski MMA i Ju-Jitsu w Sochaczewie Sporty walki sochaczew

W ostatni przedświąteczny weekend Sochaczew stanie się mekką zawodników sportów walki z całego kraju. Ponownie największe i najważniejsze wydarzenie amatorskiego MMA w Polsce będzie miało miejsce w naszym mieście. Organizacji Mistrzostw Polski MMA 2016 Amatorskiej Ligi MMA podjął się jak zawsze Dragon Fight Club Sochaczew przy współpracy z MOSiR Sochaczew, a honorowy patronat nad nimi objął Burmistrz Miasta Sochaczew p. Piotr Osiecki.

W niedzielę 18 grudnia na hali sochaczewskiego MOSiR rozstrzygnie się, do kogo teraz powędrują mistrzowskie tytuły. Tego dnia zostanie rozegranych sześć mistrzowskich turniejów – każdy w innej formule w zależności od wieku i zaawansowania, podzielonych dodatkowo na kategorie wagowe. W turniejach tych rywalizować będą juniorzy – tj. zawodnicy w wieku 16-18 lat, osobno dziewczęta i chłopcy, doświadczeni seniorzy – zarówno panowie jak i panie, jak również - w formule full contact - najbardziej zaawansowani, nierzadko mający za sobą walki zawodowe. Nowością będzie turniej o tytuł Mistrza Polski MMA Początkujących, dający szansę najmniej doświadczonym zawodnikom na cenne zwycięstwo.

W przeddzień Mistrzostw Polski MMA, tj. w sobotę 17 grudnia również na hali MOSiR odbędą się Mistrzostwa Polski Ju-Jitsu Ne-Waza Senior i Junior Polskiego Związku Ju-Jitsu, jak również towarzyszące im Mistrzostwa Mazowsza BJJ No Gi Junior i Senior. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich na obydwa wyjątkowe wydarzenia – sportowe emocje na najwyższym poziomie gwarantowane.

.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy