Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym Inne sporty sochaczew
+2

W dniach 14 – 17 czerwca 2018 w Głuchołazach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym. Ta coroczna impreza zgromadziła ok. 150 zawodników i zawodniczek od 9 do 19 lat. Wśród nich 12 – osobowa ekipa „Piasta Feliksów”

W turnieju par na impy tryumfowali i zdobyli złote medale Kacper Kopka i Krzysztof Cichy (AZS UW) Na 24 pozycji uplasowali się Jakub Dziuba i Albert Grochowski (AZS UW)

W turnieju par na maksy zwyciężył, jeszcze niedawno zawodnik „Piasta” Michał Maszenda w parze z Kajetanem Gościańskim (Dąbrówka Poznań). Brązowe medale przypadły Kacprowi i Krzyśkowi a na 9 miejscu finiszowali Kuba z Albertem.

Dobra gra pozostałych zawodników Karoliny i Dominika Kamelak, Kamili Kiragi, Karoliny Borek, Aleksandry Abki, Mai Włodarskiej, Dominika Florczaka, Jakuba Zatorskiego, Piotra Pyraka zaowocowała doskonałym IV miejscem „Piasta” w klasyfikacji generalnej klubów.

Bardzo duży sukces odniosła grupa uczniów Szkoły Podstawowej w Wymysłowie. Zajęli I miejsce wśród szkół podstawowych i 7 w stawce 50 (w tym wiele renomowanych liceów) sklasyfikowanych szkół.

wyniki

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy