Mistrzostwa Sochaczewa w Podciąganiu na Drążku i Pompkach 13 czerwca 2015

Zdjęcia i foto: Mistrzostwa Sochaczewa w Podciąganiu na Drążku i Pompkach 13 czerwca 2015 Rekreacja sochaczew

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie oraz Grupa Pull and Push Team organizuje Mistrzostwa Sochaczewa w Podciąganiu na Drążku i Pompkach. Zawody odbędą się 13 czerwca o godz. 13.00 na Siłowni Zewnętrznej Street Workout przy ul. Chopina 101.

 

Na najlepszych podciągaczy czekają puchary, dyplomy, wejściówki na basen Orka oraz nagrody ufundowane przez Siłownię Cross Park Full Body Workout (która mieści się na terenie sochaczewskiej pływalni).

 

Rekomendacją wysokiego poziomu i profesjonalizmu zawodów jest niewątpliwie złożona z mistrzów w podciąganiu na drążku Grupa Pull an Push Team, w skład której wchodzą:

Łukasz Pawłowski (4 i 5 miejsce na Mistrzostwach Polski w podciąganiu na drążku w Międzyzdrojach, 2 miejsce w Pucharze Polski w podciąganiu na drążku w Słupsku, 3 i 4 miejsce na Ogólnopolskich zawodach w podciąganiu z kamizelką obciążeniową – Poznań),

Michał Kasprzak (dwukrotne 8 miejsce na Mistrzostwach Polski w podciąganiu na drążku - Międzyzdroje i 7 miejsce na Ogólnopolskich Zawodach w podciąganiu na drążku z obciążeniem – Poznań), oraz:

Michał Główka (Mistrz Polski w pompkach z Międzyzdrojów, zwycięzca Ogólnopolskich zawodów w pompkach rozegranych w Radzyniu Podlaskim, zdobywca 2 miejsca w Światowym Internetowym Challengu Bar-Barians i 2 miejsca w Ogólnopolskich internetowych zawodach w pompkach na poręczach).

 

Początek zawodów godz. 13.00, ale zapisy będą przyjmowane od godz. 12.00. Zachęcamy do udziału w imprezie, nie tylko ze względu na możliwość wykazania się, motywującą rywalizację, ale i szansę udoskonalenia techniki.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy