Młodzi grapplerzy w Sochaczewie

Zdjęcia i foto: Młodzi grapplerzy w Sochaczewie Sporty walki sochaczew

Sochaczew znany jest już od lat w całej Polsce jako „mekka” zawodników mieszanych stylów walk – właśnie w naszym mieście odbywają się cykliczne zawody Amatorskiej Ligi MMA, przez licznie przybywających zawodników uznawane za najlepsze zawody w naszym kraju. Organizatorem wszystkich edycji jest sochaczewski Dragon Fight Club, który tym razem zdecydował się wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu na sportowe imprezy dla dzieci.
Dragoni podjęli się organizacji Turnieju Dziecięcej Ligi Grapplingowej – Young Grapplers – w niedzielę 2 kwietnia na hali MOSiR gościć będziemy zawodników w wieku 8 – 15 lat, przybywających z klubów z całej Polski. Podzieleni na kategorie wiekowe i wagowe, rywalizować będą w formule grappling – tj. walka na chwyty. Zawodnicy nie mogą wykonywać żadnych uderzeń ani kopnięć – w walce wykorzystują techniki zapaśnicze i brazylijskiego jiu-jitsu oraz – w przypadku najstarszej grupy – również kilka dozwolonych podstawowych dźwigni. Mimo tak dużej ilości technik zabronionych wprowadzonych ze względu na bezpieczeństwo dzieci, ich walki są nie mniej emocjonujące niż fighterów walczących w octagonie.
Zapraszamy więc serdecznie wszystkich pasjonatów sportów walki na halę MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 już od godz. 10:30. I prosimy o gorący doping dla naszych najmłodszych zawodników, dla których będzie to zawodniczy debiut :)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy