Młodzi mistrzowie ponownie w Sochaczewie

Zdjęcia i foto: Młodzi mistrzowie ponownie w Sochaczewie Sporty walki sochaczew

Najbliższa niedziela 20 listopada ponownie upłynie nam pod znakiem mieszanych stylów walki. Tego dnia bowiem już od godz. 10:30 na hali sportowej MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 rozgrywane będą kolejne zawody pod szyldem Amatorskiej Ligi MMA – Mistrzostwa Polski MMA w kategoriach Młodzieżowiec i Kadet oraz Mistrzostwa Polski Centralnej.

Organizatorem tego wydarzenia będzie jak zawsze Dragon Fight Club Sochaczew przy współpracy z MOSiR Sochaczew, patronat honorowy nad nim objął zaś Burmistrz Miasta Sochaczew p. Piotr Osiecki.

W octagonie Amatorskiej Ligi MMA oraz na matach toczyć się będą pojedynki zarówno w formule MMA, jak i coraz bardziej popularnym Brazylijskim Jiu Jitsu – tym razem No Gi, tj. bez kimon. Startujący w MMA jak zawsze podzieleni będą na kategorie w zależności od wieku i stopnia zaawansowania – zobaczymy więc starcia w Turnieju Junior, przeznaczonym dla zawodników w wieku 16 – 18 lat, Pierwszy Krok, w którym startują pełnoletni debiutujący na matach ALMMA, Ograniczona Formuła Senior, w którym udział wziąć mogą również pełnoletni zawodnicy, ale już bardziej doświadczeni, oraz Full Contact – dla fighterów o najdłuższym stażu zawodniczym, nierzadko mających za sobą pierwsze walki zawodowe. Osobny turniej przeznaczono dla płci pięknej, która coraz częściej decydują się na starty w tej zdominowanej przez mężczyzn dyscyplinie.

Najwięcej emocji dostarczą zapewne jednak turnieje rozgrywane w ramach Mistrzostw Polski MMA. O tytuł tegorocznego Mistrza Polski MMA rywalizować będą zawodnicy w kategorii Młodzieżowiec – tj. w wieku 19 – 21 lat, oraz najmłodsi adepci tego sportu w wieku 13 – 15 lat, czyli Kadeci. Zapowiada się więc mnóstwo sportowych wrażeń, których dostarczą nam również przedstawiciele sochaczewskiego Dragona, czyniący właśnie ostatnie przygotowania przed startem.

Zapraszamy wszystkich fanów sportów i sztuk walki – moc sportowych wrażeń gwarantowana.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy