Młodzi sochaczewianie odpowiedzą za sprzedawanie narkotyków

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Młodzi sochaczewianie odpowiedzą za sprzedawanie narkotyków Narkotyki, alkohol sochaczew

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 19-letniemu mieszkańcowi Sochaczewa, który będzie odpowiadał za posiadanie i udzielanie środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Na 8 lat do więzienia może trafić również jego znajomy, który usłyszał zarzut wprowadzania narkotyków do obrotu.

 

Na początku kwietnia policjanci Referatu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 19 – letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie cztery torebki z marihuaną. Mężczyzna został doprowadzony do komendy i osadzony w policyjnym areszcie. W trakcie czynności policjanci ustalili, że młody mężczyzna kilkukrotnie sprzedawał narkotyki innym osobom.

Do sprawy zatrzymano również 30-letniego mężczyznę wprowadzającego do obrotu narkotyki, które następnie miał sprzedać 19-latek.

Obydwaj sprawcy zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie. Młodszy usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i udzielania ich w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Trzydziestolatek odpowie za wprowadzanie narkotyków do obrotu. Kodeks karny przewiduje za to przestępstwo do 8 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze nadal ustalają osoby, którym były sprzedawane narkotyki oraz skalę tego przestępczego procederu.

Policjanci po raz kolejny przypominają, że posiadanie nawet niewielkiej ilości środków odurzających jest w Polsce zabronione.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

robroyrobroy
0
przecież likwidacja dealirów narkotyków jest prosta! nie karać,nie zamykać,odosobnić na jakiś czas i kazać zażywać,wąchać,wstrzykiwać i puszczać sqrwiela po uzależnieniu,niech zdycha (2017-05-14 12:00)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy