Młodzież nadal zwycięża

/ 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Młodzież nadal zwycięża Siatkówka sochaczew

W sobotę (26.11) rozegrana została szósta kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Ponownie było sporo emocji i wiele pięknych akcji. Tempa nie zwalniają dwie pierwsze drużyny ALPS, które wygrały swoje mecze.

Rewelacja rozgrywek Piast Feliksów wygrał w pięciu setach z Ogrodnikiem. Pierwszy od początku był toczony „piłka za piłkę”. Końcówkę lepiej wytrzymała młodzież i zakończyła tę partię zwycięstwem. W drugim secie prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. Ponownie lepszy finisz mieli siatkarze Piasta i na tablicy wyników zrobiło się 2:0. Trzeci i czwarty set miały podobny przebieg. Ogrodnicy na początku odskakiwali na kilka punktów i skutecznie ją bronili. W tie-breaku więcej sił mieli zawodnicy Piasta, którzy ostatecznie wygrali 3:2 i obronili drugie miejsce w tabeli.

KS Piast Feliksów – ZSR CKU Sochaczew 3:2 (25-21, 25-18, 21-25, 20-25, 15-9)

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Piotr Fergin, Patryk Kowalski, Marcin Rabiega, Maciej Rabiega, Adrian Kucharewicz, Mateusz Grzegorek, Artur Rokicki (najlepszy siatkarz meczu), Mateusz Burzyński, Jakub Zalewski, Mateusz Koperski

ZSR CKU Sochaczew: Przemysław Woźniak, Marcin Gawroński, Sławomir Grzelak, Bartłomiej Kacprzak, Wojciech Socha, Maksymilian Supera, Mateusz Szymczyk, Konrad Tomaszewski

W drugim meczu zacięta walka trwała przez dwa pierwsze sety. Trzeci już należał do siatkarzy Volleya, którzy do swojego konta dopisali kolejne punkty. Sochaczewianie są liderami i już zapewnili sobie awans do fazy pucharowej.

Volley Sochaczew – Teresin 3:0 (26-24, 25-23, 25-17)

Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał (najlepszy siatkarz meczu), Jacek Raczkowski, Adam Cierebiej, Tomasz Walczewski, Michał Werłaty, Maciej Nowicki, Krzysztof Rąg, Krzysztof Mamcarz

Teresin: Robert Woźniak, Maciej Wójcik, Krystian Woźnicki, Mateusz Leszczyński, Roland Zakrzewski, Robert Stańczak