Młyn Repsz – obowiązkowy przystanek dla autobusów

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: Młyn Repsz – obowiązkowy przystanek dla autobusów Komunikacja publiczna sochaczew

Remont ulicy Chopina to trudny czas dla mieszkańców Chodakowa. Ulica na czas przebudowy jest zamknięta i został wytyczony objazd. 


Mieszkańcy apelują o dodatkowy przystanek przy młynie Repsz. Nad tym tematem pochylił się radny Janusz Bąbała "W związku z remontem ulicy kursy wszystkich linii oraz autobusów miejskich prowadzą przez ulicę Trojanowską, Łąkową i dalej do ulicy Chopina i Chodakowskiej. Zwracam się z prośbą o umieszczenie przy młynie Repsz przystanku na żądanie. Mieszkańcy zgłaszają, iż od dobrej woli kierowcy zależy czy autobus zatrzyma się przy tym przystanku czy dopiero przy ulicy Chodakowskiej. Chciałbym zgłosić ten problem, gdyż osiedle jest zaraz za mostem a kierowcy różnie reagują na prośby mieszkańców o zatrzymanie się przy młynie Repsz" 


Wiceburmistrz Dariusz Dobrowolski zapewnił, iż zwróci się do dyrektora Zakładu Komunikacji Miejskiej aby ten przystanek działał jak należy, tak żeby mieszkańcy mieli dogodny dostęp do tej części Chodakowa.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

linulinu
+1
Część się zatrzymuje część nie.... ciężko w ogóle zrozumieć o co chodzi w tych decyzjach. (2019-01-25 09:50)
robbo2krobbo2k
0
Zgodnie z komunikatem ZKM linie które tam sa na objazdach NIE ZATRZYMUJĄ się na przystanku. Kierowca za zatrzymanie się mógłby zostac ukarany, ale z drugiej strony kierowca to "człowiek" i wykazuję dobrą wolę. Ja tylko się zastanawiam co przyśniło się dyrekcji ZKM zeby autobusy omijały przystanek który jest po drodze, w imię "ta linia tam normalnie nie kursuje" (2019-01-25 10:27)
linulinu
0
Nie, kierowcy już się nie zatrzymują na tym przystanku nawet z dobrej woli, poza kilkoma liniami, które tam kończą kurs. (2019-01-25 11:55)
kajkaakajkaa
0
Dlaczego tak jest, to należałny zapytać dyrektora ZKM. Ja mam tylko przypuszczenie, że żeby bez zmiany rozkładu autobusy kursowały w tych samych godzinach to nie mogą mieć dłuższego pzrsytanku, a tu jednak autobus często ma problem z wyjechaniem poźniej na główną z tej zatoczki

Ziarnko do ziarnka, ale z kilku minut to ile dziennie dłużej by wychodziło na trasę tych autobusów?

Zatrzymują się te, co zawsze się zatryzmywały, bo mają niezmienioną trasę. (2019-01-25 13:20)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy