Mobilne stanowisko NFZ zaprasza do Urzędu Miasta

Zdjęcia i foto: Mobilne stanowisko NFZ zaprasza do Urzędu Miasta Zdrowie sochaczew

Narodowy Fundusz Zdrowia zaprasza do konsultacji w każdą środę do Urzędu Miasta Sochaczew. W holu ratusza będzie można podjąć takie tematy jak karty ubezpieczeń, badania w specjalistycznych placówkach czy też zaopatrzenie medyczne. Wrześniowe spotkania z mieszkańcami pokazały, iż stanowisko jest ważnym punktem dla pacjentów. 


Na zlecenie Urzędu Miasta w Sochaczewie mobilne stanowisko Narodowego Funduszu Zdrowia będzie otwarte w każdą środę do końca października. Jak podaje UM Sochaczew - Można w nim bezpłatnie wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, potwierdzić zlecenie na zaopatrzenie medyczne, uzyskać informacje o placówkach z najkrótszymi terminami oczekiwania na badania lub planowe operacje oraz założyć Internetowe Konto Pacjenta. 


Urząd wyjaśnia także, iż posiadanie konta internetowego pacjenci  mogą sprawdzić wypisane dla siebie recepty czy też uzyskać informację o historii wizyt lekarskich.


Wszyscy zainteresowani mogą zaplanować spotkanie w jednym z poniższych terminów: 25 września oraz 2, 9, 16, 23 i 30 października w godzinach 9.00 -14.00. 


Mobilny punkt NFZ będzie przyjmował interesantów w holu Urzędu Miasta przy ulicy 1 Maja 16.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy