Modernizacja oczyszczalni ścieków w Rybnie

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Modernizacja oczyszczalni ścieków w Rybnie Inwestycje sochaczew

Wójt gminy Rybno Damian Jaworski informuje, iż rozpoczęły się prace związane z modernizacją oczyszczalni ścieków w Rybnie. Przebudowie ulegnie zadaszenie części budynku technicznego. 


Do 12 grudnia  ma zakończyć się przebudowa części zadaszenia budynku oczyszczalni ścieków. Jest to zadanie, które wykonywane jest w ramach zadania "Modernizacja oczyszczalni Ścieków w Rybnie", a jego koszt to 39 975,00 zł. 


Stacja ta stanowi ważny punkt dla mieszkańców. Jej działanie musi sprawne, a zapewnienie jej dobrej eksploatacji oraz należytego funkcjonowania musi ulegać ciągłemu nadzorowi. Wójt gminy, informuje, iż stacja uzdatniania wody oraz oczyszczalnia ścieków będzie modernizowana na bieżąco. 


Przebudowa budynku technicznego oczyszczalni ścieków w Rybnie to jednak nie koniec działań związanych z tą infrastrukturą. Gmina Rybno złożyła wniosek do Urzędu Województwa Mazowieckiego, dotyczący modernizacji i budowy infrastruktury wodno-ściekowej. Jeśli rozstanie on rozpatrzony pozytywnie zostanie rozbudowana Stacja Uzdatniania Wody w Nowej Wsi. Zadanie to pozwoli na przyłączenie do sieci kanalizacyjnej 27 gospodarstw znajdujących się przy ulicy Wyszogrodzkiej. Dodatkowo zostanie przebudowana sieć wodociągowa przy ulicy Towarowej oraz Parkowej.  

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy