Modernizacja oświetlenia w Ćmiszewie Rybnowskim

Zdjęcia i foto: Modernizacja oświetlenia w Ćmiszewie Rybnowskim  Inwestycje sochaczew

Zakończyły się prace związane z modernizacją oświetlenia w miejscowości Ćmiszew Rybnowski, Kolejne sołectwo na terenie gminy Rybno pozyskało nowoczesne lampy, które poprawią widoczność oraz bezpieczeństwo mieszkańców.

- Już za kilka dni zakończą się prace związane z modernizacją oświetlenia w Ćmiszewie Rybnowskim. W miejscowości pojawiło się energooszczędne oświetlenie typu led. Właśnie kończą się prace przy tym projekcie. Jestem bardzo zadowolony, że udało się nam się kolejne sołectwo zmodernizować. Zdecydowanie poprawi się bezpieczeństwo. Mieszkańcy będą mogli się korzystać z tej drogi w dużo bardziej komfortowych warunkach. Udało nam się wymienić oprawy, wysięgniki, szafkę oświetleniową. PGE zamontowało nowy licznik. Bardzo się cieszę, że udało się poprawić bezpieczeństwo zarówno dla kierowców jak i pieszych. - mówi o inwestycji wójt Damian Jaworski 

Środki na wykonanie modernizacji przekazał wójt Rybna Damian Jaworski. Każdego miesiąca wójt przekazuje 1000 zł ze swojej pensji na zadania gminne. W roku 2019 środki te zasiliły modernizację oświetlenia w sołectwach gminy Rybno. Z zadania mogą korzystać, między innymi,  mieszkańcy Ćmieszewa Rybnowskiego. 

To jednak nie koniec działań w kierunku poprawy jakości oświetlenia w gminie. Wójt wraz z sołtysami już przygotowali wnioski do programu MIAS, który umożliwia pozyskanie środków na zadania modernizacji oświetleń.  

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy