„MOJA PIERWSZA NOCKA W SZKOLE”

/ 14 zdjęć
Zdjęcia i foto: „MOJA PIERWSZA NOCKA W SZKOLE” Edukacja sochaczew
+9

Wieczorem 28 września 2018 roku nasza szkoła dała się poznać uczniom kl. 0A, 0C, IIA, IIB od zupełnie innej strony. Impreza „MOJA PIERWSZA NOCKA W SZKOLE” rozpoczęła się od wspólnego ustalenia najważniejszych zasad, jakie miały nam towarzyszyć podczas tego wieczoru, a potem niezwykłej nocy. I zabawa rozpoczęła się! Atrakcją wieczoru okazało się spotkanie z Policjantem , który utrwalił dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz zapoznał je z urokami wykonywanego zawodu. Sporą niespodzianką dla dzieci było głośne czytanie bajek przez Pana Dzielnicowego (w ramach Ogólnopolskiego Programu „MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY”). Zwieńczeniem spotkania były pytania zadawane przez maluchów, „sesja zdjęciowa ” z gościem honorowym oraz projekcja filmu edukacyjnego. Międzyczasie mogliśmy się posilać przyniesionymi słodkościami, a także pizzą.

Kolejną atrakcją wieczoru były podchody „NOCNE POSZUKIWANIA SKARBU FENIKSA”. Zabawa możliwa do zrealizowania dzięki Szkolnemu Klubowi Sportowemu „FENIKS” (fundator „skarbu”). Za co serdecznie dziękujemy. Towarzysząca zabawie ciemność była skutecznie rozświetlana licznymi latarkami przyniesionymi przez dzieciaki, które z zaciekawieniem pokonywały kolejne etapy gry i szczęśliwie odnalazły „skarb”.

W końcu – gdzieś po północy – nadszedł czas rozlokowania się w nietypowych „sypialniach”. Zanim jednak się położyliśmy, nie mogło zabraknąć „filmowego maratonu bajkowego”. Oczywiście o spaniu długo nie było mowy – kto by spał, w taką noc!

Rano, nieco zmęczeni, z żalem opuszczaliśmy szkołę. W końcu szkoła okazała się nie tylko miejscem nauki, ale też świetnej zabawy.

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Rybnie im. Zygmunta Pruskiego wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy