Most Wyszogród zwycięzcą ALPS

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Most Wyszogród zwycięzcą ALPS Siatkówka sochaczew
+1

Finałowe mecze Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej dostarczyły wielu emocji. Mistrzem ALPS został Most Wyszogród, który dwukrotnie pokonał rewelacyjną młodzież z Piasta Feliksów. Brąz wywalczyli siatkarze z Teresina, którzy okazali się o trzy punkty lepsi od Volleya Sochaczew.


Mecze o trzecie miejsce

Teresin – Volley Sochaczew 3:1 (25-22, 20-25, 28-26, 25-10)

Teresin: Maciej Wójcik, Krystian Woźnicki, Robert Woźniak, Mateusz Leszczyński (najlepszy siatkarz meczu), Sławomir Antoniak, Robert Stańczak

Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał, Krzysztof Mamcarz, Tomasz Walczewski, Krzysztof Rąg, Jacek Raczkowski, Jakub Stasiak, Piotr Wróblewski, Adam Cierebiej, Michał Werłaty

Volley Sochaczew – Teresin 3:1 (25-16, 25-19, 20-25, 25-22)

Volley Sochaczew: Michał Werłaty, Adam Cierebiej, Andrzej Koźbiał (najlepszy siatkarz meczu), Piotr Wróblewski, Krzysztof Rąg, Krzysztof Mamcarz, Jacek Raczkowski, Tomasz Walczewski, Jakub Stasiak

Teresin: Mariusz Staniak, Robert Woźniak, Krystin Woźnicki, Robert Stańczak, Maciej Wójcik, Roland Zakrzewski, Mateusz Leszczyński


Finał

SRS Most Wyszogród – KS Piast Feliksów 3:2 (25-14, 24-26, 25-17, 23-25, 15-12)

SRS Most Wyszogród: Emil Jasiński, Jerzy Jędrzejak, Kamil Zwierzchowski, Marcin Błaszczyk, Piotr Rasztemborski, Tomasz Rogoziński, Łukasz Lewandowski (najlepszy siatkarz meczu), Radosław Pachelski, Grzegorz Kozak

KS Piast Feliksów: Piotr Fergin, Artur Rokicki, Piotr Ostrowski, Mateusz Koperski, Patryk Kowalski, Marcin Rabiega, Maciej Rabiega, Mateusz Burzyński, Adrian Kucharewicz, Mateusz Grzegorek, Jakub Zalewski, Adam Wiśniewski, Konrad Kierzkowski


SRS Most Wyszogród – KS Piast Feliksów 3:1 (25-15, 19-25, 25-17, 25-21)

SRS Most Wyszogród: Tomasz Rogoziński, Radosław Pachelski, Emil Jasiński, Grzegorz Kozak, Łukasz Lewandowski, Jerzy Jędrzejak, Marcin Błaszczyk (najlepszy siatkarz meczu), Piotr Rasztemborski

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Artur Rokicki, Mateusz Koperski, Mateusz Burzyński, Marcin Rabiega, Maciej Rabiega, Adam Wiśniewski, Mateusz Grzegorek, Patryk Kowalski, Konrad Kierzkowski, Adrian Kucharewicz, Piotr Fergin


Nagrody indywidualne

Najlepszy Przyjmujący – Łukasz Lewandowski (SRS Most Wyszogród)

Najlepszy Środkowy – Jakub Stasiak (Volley Sochaczew)

Najlepszy Atakujący – Artur Rokicki (KS Piast Feliksów)

Najlepszy Rozgrywający – Grzegorz Kozak (SRS Most Wyszogród)

Najlepszy libero – Piotr Fergin (KS Piast Feliksów)

MVP sezonu – Marcin Błaszczyk (SRS Most Wyszogród)


Składy drużyn XXIII edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

SRS Most Wyszogród: Grzegorz Kozak, Łukasz Lewandowski, Emil Jasiński, Jerzy Jędrzejak, Radosław Pachelski, Marcin Błaszczyk, Mateusz Błaszczyk, Tomasz Rogoziński, Sebastian Gruza, Piotr Błaszczyk, Piotr Rasztemborski, Kamil Zwierzchowski, Piotr Idzkowski

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Artur Rokicki, Mateusz Koperski, Patryk Kowalski, Mateusz Burzyński, Piotr Fergin, Jakub Zalewski, Mateusz Grzegorek, Maciej Rabiega, Marcin Rabiega, Adrian Kucharewicz, Adam Wiśniewski, Konrad Kierzkowski

Teresin: Mariusz Staniak, Robert Woźniak, Mateusz Leszczyński, Krzysztof Rzępa, Krystian Woźnicki, Sławomir Antoniak, Robert Stańczak, Dawid Świat, Maciej Wójcik, Roland Zakrzewski, Jakub Racinowski, Karol Sapiogórski, Piotr Rosalski, Jakub Fabiszak

Volley Sochaczew: Robert Gajda, Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Adam Cierebiej, Piotr Wróblewski, Jakub Stasiak, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Krzysztof Mamcarz, Marek Nowak, Jacek Raczkowski, Tomasz Walczewski, Maciej Nowicki, Tomasz Najmrocki, Paweł Dąbrowski

ZSR CKU Sochaczew: Piotr Mydlak, Bartłomiej Kacprzak, Bernard Kacprzak, Krzysztof Wójcik, Wojciech Socha, Sławomir Grzelak, Marcin Gawroński, Konrad Tomaszewski, Przemysław Woźniak, Mateusz Szymczyk, Maksymilian Supera.

Puchar Fair-Play dla ZSRCKU Sochaczew

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy