Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i PBnB w finale Ogólnopolskiego Konkursu „Polski Internet”.

/ 1 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i PBnB w finale Ogólnopolskiego Konkursu „Polski Internet”. Wystawy, projekty sochaczew

W dniu 7 listopada 2010r. zakończył się Ogólnopolski Konkurs „Polski Internet”. Jest to Konkurs, organizowany przez The World Internet Foundation, pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
Pozwala on wyłonić najlepsze strony internetowe w 40 różnych kategoriach, a docelowo Najlepszą Stronę Roku 2010, najlepszą Firmę roku 2010 w dziedzinie informatyki i internetu, przyjazne konto internetowe 2010.
Do konkursu można było zgłaszać się w jednej lub kilku z wielu kategorii (firmy, instytucje, organizacje Non-Profit, urzędy, szkoły oraz osób prywatne w całym kraju) .W pierwszym etapie kapituła wyłaniała 6 najlepszych zgłoszeń w każdej kategorii, a niezależnie od tego, także 6 najlepszych typowali internauci. Wybrani w tym etapie przechodzili do następnego, gdzie kapituła i internauci równolegle wskazywali w każdej kategorii tym razem tylko trzech najlepszych: jednego laureata i dwa wyróżnienia. W trzecim etapie kapituła wybierała najlepszą stronę roku 2010 spośród wszystkich kategorii.

Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą uczestniczyło w konkursie w kategorii Kultura i Sztuka.
W czwartek 13 stycznia 2011 r., we wrocławskiej Hali Stulecia, odbyła się uroczysta gala z okazji ogłoszenia wyników.
Strona sochaczewskiego Muzeum- http://www.e-sochaczew.pl/muzeum/ , została wytypowana w drugim etapie konkursu w pierwszej szóstce nominowanych. W tej kategorii pierwsze miejsce zdobyło Muzeum Regionalne w Stalowej Woli.
W konkursie wzięła też udział inna organizacja pozarządowa z naszego terenu. Strona Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania nad Bzurą”- www.bohaterowie1939.pl, która otrzymała w tej kategorii wyróżnienie.

jakub wojewoda
 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

lunaluna
0

"W konkursie wzięła też udział inna organizacja pozarządowa z naszego terenu. Strona Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania nad Bzurą”- www.bohaterowie1939.pl, która otrzymała w tej kategorii wyróżnienie."


 


słowo "inna" jest tu zbędne, ponieważ MZSiPBnB nie jest organizacją pozarządową


 


Gratuluję Sochaczewianom!

(2011-01-18 19:45)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy