Muzyczne jasełka

/ 51 zdjęć
Zdjęcia i foto: Muzyczne jasełka Imprezy cykliczne sochaczew
+46

We wtorek 16 stycznia w Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie gościliśmy Klub Seniora „Ustronie” z MOK w Skierniewicach.

Zaproszeni gości przygotowali program muzyczny, w którym przedstawili najpiękniejsze polski kolędy i pastorałki. Występ był przepięknym przeżyciem nie tylko dzięki wspaniałej oprawie muzycznej, w wykonaniu kapeli przygrywającej chórowi, ale także dzięki bogactwu strojów, w które ubrani byli artyści.

Wśród wyróżniających się postaci można było dostrzec między innymi Maryję
z Dzieciątkiem, Św. Józefa z gwiazdą, pastuszków, anioła, trzech króli oraz strażaka.

Występ zaproszonych gości przeplatany był także łowickimi tańcami ludowymi.

Kierownik zespołu folklorystycznego, p. Elżbieta Rusiecka – Kucharska animowała spotkanie, wprowadzając naszych Mieszkańców w odpowiednią aurę tego wydarzenia, jak również zachęcała ich do aktywnego udziału
w przedstawieniu.

Nasi Mieszkańcy z wielką ochotą angażowali się w proponowany przez artystów ruch sceniczny.

Dużą wartością dla publiczności był fakt, że występujący wstąpili w ich szeregi, co pozwoliło na stworzenie ogromnego chóru. Fakt ten był także niesamowitą integracją wszystkich osób zebranych na sali.

Dyrektor DPS, p. Konrad Jakubowski wraz z Mieszkańcami gorąco dziękują wszystkim członkom Klubu Seniora „Ustronie”, z Panią Przewodniczącą na czele za wprowadzenie w naszej placówce niezwykłej atmosfery. Dlatego też drzwi naszego Domu będą zawsze szeroko otwarte dla przybyłych gości.

Już nie możemy doczekać się kolejnych występów, które niewątpliwie wywołały radość i podziw wszystkich Mieszkańców i Pracowników DPS Młodzieszyn, co można zauważyć na wszystkich zdjęciach dokumentujących koncert

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy