Na miarę możliwości

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Na miarę możliwości Tenis stołowy sochaczew

Odbyły się imprezy mistrzowskie dla tenisistek i tenisistów stołowych. Kategoria juniorów rywalizowała w Krośnie, a kadetów w Luboniu.

Do Krosna pojechały dziewczęta z SKTS Sochaczew (Aleksandra Paruszewska, Aleksandra Wojtczak) oraz męska drużyna Tęczy Budki Piaseckie (Michał Kowalczyk, Błażej Skrzypkowski, Jakub Kaźmierski). Niestety nikomu nie udało się przejść do ćwierćfinałów. Najwyżej była Aleksandra Paruszewska, która dwa razy (w tym raz w turnieju drużynowym) została sklasyfikowana na dziewiątym miejscu.


Wyniki

Gra pojedyncza juniorek – miejsca 25-32

Turniej główny I runda: Aleksandra Paruszewska – Maja Zielińska (LKTS Luboń) 4:1 (11-7, 11-8, 6-11, 13-11, 11-9)

Turniej główny II runda: Aleksandra Paruszewska – Katarzyna Węgrzyn (AZS UE Wrocław) 0:4 (3-11, 5-11, 4-11, 4-11)

Turniej pocieszenia II runda: Aleksandra Paruszewska – Agata Łożyńska (ULKS Barcin) 3:0 (11-3, 11-5, 11-2)

Turniej pocieszenia III runda: Aleksandra Paruszewska – Natalia Matwiszyn (AZS UE Wrocław) 0:3 (8-11, 6-11, 9-11)

Gra podwójna juniorek – miejsca 9-16

Aleksandra Paruszewska/Gabriela Jakoniuk (Sygnał Lublin) – Alicja Gaca (ULKS Barcin)/Agata Łożyńska (ULKS Barcin) 3:2 (11-6, 11-7, 8-11, 5-11, 11-2)

Aleksandra Paruszewska/Gabriela Jakoniuk (Sygnał Lublin) – Anna Węgrzyn (AZS UE Wrocław)/Katarzyna Węgrzyn (AZS UE Wrocław) 0:3 (5-11, 5-11, 2-11)

Gra mieszana – miejsca 33-64

Aleksandra Paruszewska/Adrian Przybyła (Alfa Gostynin) – Martyna Lis (Bogoria Grodzisk Mazowiecki)/Jakub Miszkurka (Hals Warszawa) 1:3 (8-11, 5-11, 11-4, 2-11)

Turniej drużynowy juniorek – miejsca 9-16

SKTS Sochaczew – MOKSiR Zawadzkie 3:0

SKTS Sochaczew – Skarbek Tarnowskie Góry 0:3

SKTS Sochaczew – ULKS Borne Sulinowo 3:0

Turniej drużynowy juniorów – miejsca 25-32

Tęcza Budki Piaseckie – Olimpia Unia Grudziądz 0:3

Tęcza Budki Piaseckie – Sokół Orzesze 1:3

Tęcza Budki Piaseckie – Lewart Lubartów 0:3


W Luboniu pojawiło się dwóch naszych tenisistów stołowych. Sochaczewianin – Maksymilian Miastowski, który aktualnie reprezentuje klub z Działdowa oraz Wojciech Gabler (Basket Sochaczew). Obydwaj zawodnicy są wychowankami Justyny Mamcarz. O wiele lepiej spisał się Maks, który przy stole wywalczył dwa medale.


Wyniki Maksymiliana Miastowskiego (Dekorglass Działdowo)

Gra pojedyncza – miejsca 5-8

Maksymilian Miastowski – Krystian Kołodziej (Arka Łętownia) 4:1 (8-11, 12-10, 11-6,11-9, 11-3)

Maksymilian Miastowski – Oliwer Gwizdon (KS Mysław) 4:1 (9-11, 11-9, 11-5, 11-7, 11-6)

Maksymilian Miastowski – Patryk Pyś (LKTS Luboń) 4:1 (11-8, 11-3, 7-11, 11-9, 11-7)

Maksymilian Miastowski – Szymon Kolasa (Gorce Nowy Targ) 3:4 (11-13, 11-8, 7-11, 6-11, 12-10, 11-8, 7-11)

Gra podwójna – 2 miejsce

Maksymilian Miastowski/Damian Korczak (ZKS Drzonków) – Michał Piekarczyk (LKS Piotrowice)/Kamil Wodniak (LKS Piotrowice) 3:1 (11-5, 11-5, 9-11, 11-5)

Maksymilian Miastowski/Damian Korczak (ZKS Drzonków) – Stanisław Wnęk (Granit Strzelin)/Piotr Klimek (Zenit Międzybórz) 3:0 (11-4, 11-9, 11-7)

Maksymilian Miastowski/Damian Korczak (ZKS Drzonków) – Łukasz Knaga (Bronowianka Kraków)/Wojciech Bogacz (Bronowianka Kraków) 3:0 (13-11, 12-10, 15-13)

Maksymilian Miastowski/Damian Korczak (ZKS Drzonków) – Dawid Kosmal (Płomień Limanowa)/Szymon Kolasa (Gorce Nowy Targ) 3:1 (11-9, 8-11, 12-10, 13-11)

Maksymilian Miastowski/Damian Korczak (ZKS Drzonków) – Kuba Kwapiś (Dwójka Rawa Mazowiecka)/Patryk Pysk (LKTS Luboń) 1:3 (10-12, 9-11, 11-8, 9-11)

Gra mieszana – miejsca 9-16

Maksymilian Miastowski/Aleksandra Jarkowska (Dojlidy Białystok) – Aneta Bałchanowska (Feniks Jaworznia)/Igor Gała (Radość Porzecze) 3:0 (11-0, 11-0, 11-0)

Maksymilian Miastowski/Aleksandra Jarkowska (Dojlidy Białystok) – Jagoda Chwojko (Bronowianka Kraków)/Miłosz Plewik (CKFiS Bełżyce) 3:2 (11-8, 11-8, 9-11, 6-11, 12-10)

Maksymilian Miastowski/Aleksandra Jarkowska (Dojlidy Białystok) – Martyna Stachniak (Nurt Przemyśl)/Jakub Matkowski (AZS UE Wrocław) 2:3 (9-11, 10-12, 13-11, 11-9, 5-11)

Turniej drużynowy – 1 miejsce

Eliminacje grupowe

Dekorglass Działdowo – Bronowianka Kraków 3:2

Dekorglass Działdowo – CKFiS Bełżyce 3:0

Dekorglass Działdowo – Arka Łętownia 3:1

Półfinał

Dekorglass Działdowo – Kuźnia Martex Rybnik 3:1

Finał

Dekorglass Działdowo – Bogoria Grodzisk Mazowiecki 3:1



Wyniki Wojciecha Gablera (Basket Sochaczew)

Gra pojedyncza – miejsca 25-32

Wojciech Gabler – Igor Gała (LUKS Radość Porzecze) 4:0 (11-5, 11-9, 11-4, 11-4)

Wojciech Gabler – Jakub Chmielowski (Nurt Pzremyśl) 1:4 (6-11, 11-9, 4-11, 8-11, 9-11)

Wojciech Gabler – Michał Łukaszewicz (Ósemka Białystok) 3:0 (11-8, 11-6, 11-3)

Wojciech Gabler – Patryk Kwiatkowski (Olimpia Gniew) 0:3 (9-11, 3-11, 12-14)

Gra podwójna – miejsca 17-32

Wojciech Gabler/Stanisław Lemański (Krajna Sępólno Krajeńskie) – Stanisław Wnęk (Granit Strzelin)/Piotr Klimek (Zenit Międzybórz) 2:3 (8-11, 11-8, 13-11, 10-12, 9-11)

Gra mieszana – miejsca 33-64

Wojciech Gabler/Julia Archacka (Warmia Lidzbark Warmiński) – Jagoda Chwojko (Bronowianka Kraków)/Miłosz Plewik (CKFiS Bełżyce) 2:3 (7-11, 8-11, 12-10, 12-10, 5-11)

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy