Na początek super emocje

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Na początek super emocje Koszykówka sochaczew
+2

W piątek rozpoczął się w sochaczewskiej hali MOSiR VI Turniej Koszykówki im. Jacka Badory. W tym roku na parkiecie zaprezentuje swoje umiejętności sześć drużyn młodzieżowych Już pierwszy mecz pokazał, że rywalizacja może być wyrównana i emocjonująca.

W inauguracyjnym spotkaniu starły się ekipy z Sochaczewa i Płocka. Pierwszą kwartę nasi koszykarze zagrali koncertowo i po dziesięciu minutach prowadzili 25:10. Niestety druga kwarta w wykonaniu WKS-u była fatalna. Sochaczewianie przegrali ją 15:33 i na dodatek nałapali sporo głupich fauli. Z tego powodu aż trzech podstawowych zawodników mogło spaść z parkietu w każdej chwili.

Męska rozmowa w szatni spowodowała, że sochaczewianie otrząsnęli się z amoku i wyszli na plac gry odmienieni. Zaczęli trafiać w „dziurę” i ostatecznie po bardzo emocjonującej końcówce wygrali 76:74.

Kolejne mecze odbędą się w sobotę i niedzielę. Organizatorzy zapraszają kibiców basketu do hali przy ulicy Kusocińskiego. Pierwsze mecze już o godzinie 10.00.