Na sportowo w Osiemdziesiątce!

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Na sportowo w Osiemdziesiątce! Edukacja sochaczew

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego otrzymał tytuł „Szkoły w ruchu”, a to zobowiązuje, dlatego 2 czerwca „Osiemdziesiątka” spędziła bardzo aktywnie, tego dnia odbył się w szkole „Dzień Sportu”. Trochę ruchu nikomu jeszcze nie zaszkodziło, tym bardziej uczniom, dla których czerwiec to niełatwy miesiąc, niektórzy muszą „powalczyć” jeszcze o oceny końcowe.

Organizacją zawodów sportowych zajęli się nauczyciele wychowania fizycznego, którzy przygotowali liczne konkurencje sportowe, a uczniowie mogli sprawdzić w nich swoje możliwości i umiejętności. Były więc biegi, przeciąganie liny i turniej Rugby Touch – niestety pogoda tym razem nie dopisała i trochę pokrzyżowała plany organizatorom.
Jeśli chodzi o bieg na 100 metrów trójka najlepszych to: Dawid Gmyrek - klasa 1BT, Radosław Zieliński - klasa 3CT i Marcin Wróblewski - 1BT. W przeciąganiu liny bezkonkurencyjna okazała się klasa 2BT, kolejne miejsca zajęły 1ET i 2BLO. W turnieju Rugby Touch zwyciężyła 2BT, przed 2BLO i 1ET. W składzie zwycięskiej drużyny wystąpili: Kamil Palasik, Piotr Kordzi, Kamil Marcinkowski, Mateusz Tomecki, Piotr Winnicki i Rafał Witkowski – z takim składem niełatwo było wygrać, w każdym razie pozostali próbowali.
Zawodników do rywalizacji, bardzo zaciętej, zagrzewali ich koledzy a także szkolne cheerleaderki.
gbg

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy