Na Urodzinach POIK-u

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Na Urodzinach POIK-u Rekreacja sochaczew

Jednym z zadań, jakie w swojej działalności podejmuje Powiatowe Forum Samorządowe jest wspieranie i współorganizowanie ciekawych przedsięwzięć, inicjatyw zarówno organizowanych przez lokalne samorządy, jak i organizacje i instytucje pozarządowe.

Dlatego też z przyjemnością Powiatowe Forum Samorządowe przyłączyło się do udziału w festynie rodzinnym „Urodziny u rodziny”, które odbyło się na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Teresinie, w niedzielę 31. sierpnia. Jego organizatorem był Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Sochaczewie, przy wsparciu Starostwa Powiatowego i Urzędu Gminy Teresin.
Wśród licznych atrakcji, porad udzielanych przez specjalistów, mszy polowej oraz konkursów, pokazów zaprezentowała się wioska indiańska, której koszt zademonstrowania w całości pokryło właśnie Powiatowe Forum Samorządowe.

W tej rodzinnej, integracyjnej imprezie uczestniczyli członkowie Stowarzyszenia wraz z rodzinami, m.in. Piotr Osiecki i Wiesław Domagalski oraz Monika Radwańska-Komosa, która jest kierownikiem POIK-u.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy