Nabór do Zespołu Tanecznego Abstrakt

Zespół od lat jest taneczną wizytówką Sochaczewa. 
„ABSTRAKT" zdobywa liczne nagrody na ogólnopolskich i międzynarodowych przeglądach tańca oraz na zawodach rangi mistrzowskiej lub pucharowej, zespół jest wielokrotnym Mistrzem Polski i Świata w tańcach solowych, duetach, mini formacjach i formacjach. 
Główną częścią działalności zespołu jest uczestnictwo w licznych festiwalach, przeglądach, zawodach i mistrzostwach. „ABSTRAKT" tańczył na scenach największych polskich sal min.: Sali Kongresowej w Warszawie i wrocławskiej Orbicie. Kilkakrotnie był zapraszany na Feryjne Otwarte Spotkania Taneczne organizowane przez SCEK, gdzie brał udział wielu spektaklach reżyserowanych przez p. Cezarego Domagałę. Tancerze mieli również możliwość prezentowania swoich umiejętności za granicą w Anglii, na Ukrainie, na Słowacji, w Czechach, Danii, na Węgrzech i w Niemczech. 

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z tańcem, nie wahaj się i dołącz do naszego zespołu. Cechuje nas profesjonalizm i obowiązkowość. Abstrakt to nie tylko instruktorzy i tancerze, to jedna wielka RODZINA. 

Nabór rozpocznie się  6 września o godz. 9;00 w Miejskim Ośrodku kultury filia Chodaków przy ul. Chopina 101 !!! Informacje i zapisy 609684732


CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!! :)

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Autor tego artykułu: Abstrakt i Dance Academy wyłączył możliwość komentowania.

  e-Sochaczew.pl poleca filmy