Nagrody rozdane

/ 27 zdjęć
Zdjęcia i foto: Nagrody rozdane Sztuki plastyczne sochaczew
+22

W niedzielne przedpołudnie 7 maja odbyło się w kościele św. Jana Chrzciciela w Kątach długo oczekiwane rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastycznego „Wizerunek Matki Bożej Częstochowskiej”. Nim laureaci otrzymali dyplomy, gratulacje i nagrody, głos zabrał wójt gminy Mirosław Orliński, który z wdzięcznością i radością wspominał czas nawiedzenia w gminie Sochaczew obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

Każdy z uczniów nagrodzonych (24 osoby) i wyróżnionych (10 osób) otrzymał dyplom, wizerunek Jasnogórskiej Ikony, dwie książki oraz długopis z logo gminy Sochaczew. Ponadto, osoby nagrodzone otrzymały pendrive`y również z logo gminy Sochaczew.

Nagrody dzieciom i młodzieży wręczali ich sponsorzy – proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Kątach ks. Jan Głuszczyk oraz wójt gminy Sochaczew Mirosław Orliński.

W kościele do końca tygodnia będzie można podziwiać wystawę przepięknych prac, które następnie wystawione zostaną w Urzędzie Gminy Sochaczew, a na koniec wystawa powróci do Biblioteki Gminnej w Kątach.

W związku z tym, że konkurs miał wyjątkowy charakter, organizatorzy podjęli decyzję, aby wszystkie zgłoszone prace – te nagrodzone i nienagrodzone, które również były bardzo piękne – powróciły do swoich autorów. Zatem po zakończeniu wystaw, wszystkie wizerunki Matki Bożej Częstochowskiej zostaną rozwiezione do szkół, z których wpłynęły, by tam trafiły do swoich autorów.

Wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie organizatorzy jeszcze raz składają serdeczne podziękowania.

P.S. W najbliższym czasie w zakładce „GALERIA” ukaże się więcej zdjęć z rozstrzygnięcia konkursu. Osoby, które robiły zdjęcia podczas uroczystości – a było ich niemało – jeśli zechciałyby podzielić się swoimi fotografiami, proszone są o nadsyłanie ich na adres: biblioteka@sochaczew.org.pl

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Gminna Biblioteka Publiczna w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy