Nagrody rozdano. Alfabetyczna lista Zwycięzców:" Kocham Polskę ... Skarby Narodu "

                                Alfabetyczna lista Zwycięzców

w VI Sochaczewskim – Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

                                         im. Władysława Ślewińskiego

pod hasłem : „ Kocham Polskę ….Skarby Narodu”  

A.

B.

1.Baran Alicja - ZSN Edison Chrzanów

2 Biernacki Kamil - WTZ Sochaczew

3 Boruta-Sałacińska Monika – mieszkanka Sochaczewa

C

4 Chlebowski Zdzisław – mieszkaniec Sochaczewa

5 Chmielewska Ewa-mieszkanka Sochaczewa

6 Chudzyńska Karolina – SP Młodzieszyn

7 Cusinato Gaja - ZS Baranów

D.

8 Duńska Elżbieta -mieszkanka Sochaczewa

9 Dudko Kinga Weronika - Gimnazjum Zabłudów

F.

10 Fryźlewicz Kamila - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

G.

11 Górecka Marta - SP Kaptury

J.

12 Jachimowicz Barbara – mieszkanka Sochaczew

13 Jaroszewska Jadwiga -mieszkanka Włocławka

14 Jasiński Filip - SP Kurdwanów

K.

15 Kalinowski Grzegorz -mieszkaniec Łodzi

16 Kalkowska Bożena -mieszkanka Sochaczewa

17 Kamińska Julia – Liceum Ogólnokształcące im. F Chopina Sochaczew

18 Kata Anna - SP Nr.14 Gliwice

19 Kosińska Aurelia - Przedszkole Niepubliczne Sióstr Serafitek w Nowym Targu

20 Kowalik Hania - SP Nr 1 Pajęczno

21 Kowalski Adrian - SP Teresin

22 Kruk Daniel - WTZ Sochaczew

23 Kubicz Sebastian - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

L.

24 Lonca Zuzanna - ZS Baranów

M.

25 Maciejczyk Patryk - ZSP Nr 4 Żyrardów

26 Mrożek Anna -mieszkanka Pyzówka

27 Mrożek Łukasz -mieszkaniec Nowy Targ

28 Musioł Zuzanna- POWOZOWNIA Radziejowice

N.

29 Nowobilska Izabela – Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

P.

30 Pakuła Emilia – SP Nr 4 Sochaczew

31 Pałka Ignacy -mieszkaniec Radomia

32 Pindor Aleksandra – ZS w Baranowie

33 Piotrowska Lena – Pałac Młodzieży w Gdańsku

34 Płatosz Małgosia – Przedszkole Niepubliczne Sióstr Serafitek w Nowym Targu

35 Poryszewska Beata - mieszkanka Kamiona Dużego gm. Młodzieszyn

36 Przewoźny Kacper- SP Kaptury

R.

37 Rakowska Grażyna -mieszkanka Łodzi

38 Rypel Weronika – Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

 

S.

39 Sawicka Anna – mieszkanka Brwinowa

40 Sięka Małgosia - Przedszkole Niepubliczne Sióstr Serafitek w Nowym Targu

41 Słowikowska Iga - SP Młodzieszyn

42 Smalec Dorota – Miejski Dom Kultury w Lublinie

43 Sroczyńska Jadwiga – mieszkanka Zgierza

44 Suchoń Katarzyna - mieszkanka Żywca

45 Szaciłło Łucja – SP im. Marii Kownackiej w Wiskitkach

46 Szot Wiktor -ZSP nr 6 w Żyrardowie

W.

47 Winkowska Teresa -mieszkanka Łodzi

48 Winnicki Jakub - SP Brochów

49 Wittstock Szymon – SP Chłapowo

50 Wójciak Zuzanna - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Z.

51 Zając Martyna – ZSP Nr 6 w Żyrardowie

 


 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Towarzystwo Miłośników Malarstwa Władysława Ślewińskiego wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy