Nagrody w Powiatowym Konkursie Plastycznym przyznane


Zapraszamy na naszą nową stronę internetową

http://ppp.powiatsochaczew.pl


Z przyjemnością informujemy, że Powiatowy Konkurs Plastyczny zorganizowany przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Sochaczewie „One są wśród nas – dzieci niepełnosprawne” oraz „Moja wymarzona Poradnia” pod patronatem p. Jolanty Gonty – Starosty sochaczewskiego oraz p. Urszuli Opasiak – Dyrektora Powiatowego Zespołu Edukacji Kultury i Sportu został rozstrzygnięty. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Łącznie nadesłanych zostało 124 prace.

 

Formularze zgłoszeniowe wraz z pracami nadesłali:

- w kategorii wiekowej – dzieci z klas I-III szkoły podstawowej:

1. Kinga Dańkowska – kl. III, Szkoła Podstawowa w Kozłowie Szlacheckim,

2. Aleksandra Durma – kl. III, Szkoła Podstawowa w Giżycach,

3. Sandra Sobota – kl. III, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

4. Kacper Siewiera – kl. III, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

5. Karolina Kamionka – kl. III, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

6. Amelia Stygienko – kl. III, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

7. Julia Lachowicz – kl. III, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

8.  Emilia Michałowska – kl. III, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

9. Julia Kucharczyk – kl. III, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

10. Weronika Dominiak – kl. III, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Rybnie,

11. Karolina Markowska – kl. III, Szkoła Podstawowa w Teresinie,

12.  Marianna Pajdak – kl. III, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Rybnie,

13. Patrycja Czajkowska - kl. III, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Rybnie,

14. Kamil Dmoch – kl. III, Szkoła Podstawowa w Teresinie,

15. Wioletta Kowalik – kl. III, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Rybnie,

16.  Kuba Siejka – kl. III, Szkoła Podstawowa w Teresinie,

17. Natalia Janiak – kl. III, Szkoła Podstawowa w Teresinie,

18. Anastazja Goryniak – kl. III, Szkoła Podstawowa w Teresinie,

19. Asia Zemła – kl. III, Szkoła Podstawowa w Teresinie,

20. Zuzanna Grys – kl. III, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Rybnie,

21. Bartosz Kowalewski – kl. III, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

22. Maciej Waśniewski – kl. III, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

23. Kacper Jasiński – kl. III, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

24. Zuzanna Grys – kl. III, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Rybnie,

25. Sebastian Grzybowski – kl. III, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Rybnie,

26. Roksana Wasilewska – kl. III, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Rybnie,

27. Michał Dąbrowski – kl. III, Szkoła Podstawowa w Teresinie,

28. Agnieszka Piątkowska – kl. III, Szkoła Podstawowa w Giżycach,

29. Mateusz Gorenia – kl. III, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Rybnie,

30. Patrycja Tupocz – kl. III, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

31. Paweł Stachlewski – kl. III, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

32. Gabriela Chojnacka – kl. II, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

33. Barbara Kubiak – kl. III, Szkołą podstawowa w Kurdwanowie,

34. Bartosz Lesiewicz - kl. III, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Rybnie,

35. Filip Kacperski – kl. III, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Rybnie,

36. Anna Adamiak – kl. III, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Rybnie,

37. Maja Nowakowska – kl. III, Szkoła Podstawowa w Teresinie,

38. Krzysztof Milczarek - kl. III, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Rybnie,

39. Patrycja Matusik – kl. III, Szkoła Podstawowa w Kozłowie Szlacheckim,

40. Alan Jack – kl. I, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

41. Gabriela Rojewska – kl. III, Szkoła Podstawowa w Kozłowie Szlacheckim,

42. Oliwia Kubala – kl. I, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

43. Aleksandra Szymańska – kl. II, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie,

44. Gabrysia Zwolińska – kl. I, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

45. Bartosz Maciejewski – kl. III, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

46. Maria Winnicka – kl. I, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

47. Ola Wróbel – kl. I, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

48. Maria Magda – kl. I, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

49. Amelia Orzechowska – kl. I, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

50. Lena Wróbel – kl. I, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

51. Krzysztof Orzechowski – kl. I, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

52. Mateusz Adamiec – kl. I, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

53. Wiktoria Jaworska – kl. I, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

54. Adrian Kowalski – kl. III, Szkoła Podstawowa w Teresinie.

- w kategorii wiekowej – dzieci z klas IV-VI szkoły podstawowej:

1. Oliwia Ślązak, kl. V, Szkoła Podstawowa w Teresinie,

2. Alicja Palenceusz, kl. VI, Szkoła Podstawowa przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, „Dom na Szlaku” w Załuskowie,

3. Natalia Tondera, kl. V, Szkoła Podstawowa w Szymanowie,

4. Norbert Bajurski, kl. VI, Szkoła podstawowa w Teresinie,

5. Maria Kaźmierczak, kl. V, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

6. Filip Kisiołek, kl. VI, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Akademia Prymusa” w Sochaczewie,

7. Samuel Lewandowski, VI, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Akademia Prymusa” w Sochaczewie,

8. Małgorzata Binduga, kl. V, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Akademia Prymusa” w Sochaczewie,

9. Piotr Pyrak, kl. VI, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Akademia Prymusa” w Sochaczewie,

10. Antoni Więcek, kl. VI, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Akademia Prymusa” w Sochaczewie,

11. Maciej Szewczyk, kl. V, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Akademia Prymusa” w Sochaczewie,

12. Sandra Rosiak, kl. VI, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Akademia Prymusa” w Sochaczewie,

13. Zuzanna Wańka, kl. VI, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Akademia Prymusa” w Sochaczewie,

14. Filip Jasiński, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

15. Michał Wyrzykowski, kl. IV, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Akademia Prymusa” w Sochaczewie,

16. Jan Jesiołowski, kl. VI, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Akademia Prymusa” w Sochaczewie,

17. Jakub Nurkiewicz, kl. IV, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Akademia Prymusa” w Sochaczewie,

18. Anna Woźnicka, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie,

19. Katarzyna Chmielewska, kl. IV, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Akademia Prymusa” w Sochaczewie,

20. Patryk Kujawa, kl. V, Szkoła Podstawowa w Wyczółkach,

21. Amelia Kuta, kl. IV, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Akademia Prymusa” w Sochaczewie,

22. Oliwia Chojnacka, kl. IV, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Akademia Prymusa” w Sochaczewie,

23. Rafał Klimczak, kl. IV, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Akademia Prymusa” w Sochaczewie,

24. Paweł Arkuszewski, kl. V, Szkoła Podstawowa w Giżycach,

25. Oliwia Michałowska, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Teresinie,

26. Ewelina Arkuszewska, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Giżycach,

27. Michał Modelewski, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Żukowie,

28. Karolina Karasiewicz, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Giżycach,

29. Wiktoria kamińska, kl. V, Szkoła Podstawowa w Giżycach,

30. Fabian Piątkowski, kl. V, Szkoła Podstawowa w Giżycach,

31. Ewelina Grabarek, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Giżycach,

32. Jakub Zając, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Teresinie,

33. Kamil Orlikowski, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Teresinie,

34. Martyna Wielogórska, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Teresinie,

35. Julia Dobrowolska, kl. V, Szkoła Podstawowa w Brochowie,

36. Michał Saman, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Brochowie,

37. Natalia Zasada, kl. VI, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie,

38. Julia Skomiał, kl. V, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie,

39. Julia Dziurzyńska, kl. V, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie,

40. Izabela Szymańska, kl. V, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie,

41. Adrianna Tondera, kl. VI, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie,

42. Beata Kacprzak, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Brochowie,

43. Damian Kowalski, kl. IV, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie,

44. Natalia Pisarek, kl. IV, Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Erminowie,

45. Jakub Kowalczyk, kl. VI, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie,

46. Amelia Wardziak, kl. IV, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie,

47. Sławomir Dąbrowski, kl. IV, Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Erminowie,

48. Alicja Ścigocka, kl. V, Szkoła Podstawowa w Brochowie,

49. Patrycja Ziółkowska, kl. V, Szkoła Podstawowa w Brochowie,

50. Katarzyna Pieńkowska, kl. V, Szkoła Podstawowa w Brochowie,

51. Magdalena Kaźmierska, kl. V, Szkoła Podstawowa w Brochowie,

52. Julia Gąbka, kl. IV, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie,

53. Ania Marciniak, kl. V, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie,

54. Aleksandra Pietryka, kl. VI, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie,

55. Natalia Donat, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Teresinie,

56. Julia Pawłowska, kl. V, Szkoła Podstawowa w Teresinie,

57. Dominika Majcher, kl. VI, Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Erminowie,

58. Julia Górecka, kl. VI, Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Erminowie,

59. Marcin Jamka, kl. VI, Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Erminowie,

60. Natalia Sylwestrzak, kl. VI, Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Erminowie,

61. Karol Fudała, kl. IV, Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Erminowie,

62. Wiktoria Lachowicz, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Kozłowie Szlacheckim,

63. Anna Grzegorska, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Brochowie,

64. Jakub Pikuła, kl. VI, Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Erminowie,

65. Natalia Serafin, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Brochowie.

 

Zwycięzcą w Konkursie „Moja wymarzona Poradnia” (kategoria wiekowa – dzieci z klas I-III szkoły podstawowej) została Kinga Dańkowska, uczennica klasy III Szkoły Podstawowej w Kozłowie Szlacheckim, wyróżnienie zaś otrzymała Aleksandra Durma, uczennica klasy III Szkoły Podstawowej w Giżycach.

Laureatem Konkursu „One są wśród nas - dzieci niepełnosprawne” (kategoria wiekowa – dzieci z klas IV-VI) została Oliwia Ślązak, uczennica klasy V Szkoły Podstawowej w Teresinie, wyróżnienie zaś otrzymała Alicja Palenceusz, uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym „Dom na Szlaku” w Załuskowie.

Laureatom, osobom wyróżnionym i ich opiekunom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w Konkursie i zachęcamy do dalszej współpracy z Poradnią.

 

Wręczenie nagród laureatom oraz osobom wyróżnionym w Konkursie nastąpi dnia 20 kwietnia 2017r. w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sochaczewie (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 51, sala nr 9) o godzinie 13.00

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy