Najładniejszy ogród w gminie Rybno - konkurs dla mieszkańców

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Najładniejszy ogród w gminie Rybno - konkurs dla mieszkańców   Rekreacja sochaczew

Wójt gminy Rybno zaprasza do udziału w konkursie na najładniejszy ogródek. Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez gminę. 


Do konkursu zaprasza wójt gminy Rybno Damian Jaworski. Celem tej inicjatywy jest kreowanie i rozwijanie inicjatywy dbałości o otoczenie, w którym mieszkamy, a także o ochronę środowiska, propagowanie wśród mieszkańców Gminy Rybno dbałości o estetykę najbliższego otoczenia. Ważnym zadaniem konkursu jest także wzbogacenie i uatrakcyjnienie wizerunku miejscowości z terenu Gminy Rybno, ale również inspirowanie mieszkańców do współtworzenia przyjaznej dla środowiska atmosfery poprzez upiększanie swoich ogrodów przydomowych kwiatami, krzewami i drzewami ozdobnymi czy też kształtowanie postawy współodpowiedzialności mieszkańców za estetykę i wizerunek Gminy Rybno.


Do konkursu mogą zgłaszać się właściciele budynków jednorodzinnych oraz wielorodzinnych z terenu gminy Rybno. Zgłoszeń można dokonywać telefonicznie pod numerem 46 861 14 38, bądź wrzucając kartę zgłoszeniową do urny znajdującej się w UG Rybno. Czas na zgłoszenie chęci udziału w konkursie jest do 30 czerwca 2020 roku. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy