Najlepsi z najlepszych w Sochaczewie

Zdjęcia i foto: Najlepsi z najlepszych w Sochaczewie Sporty walki sochaczew

Koniec roku to czas podsumowań. Rozliczania się z wielomiesięcznej pracy, zdobytego doświadczenia, wniosków wyciągniętych z popełnionych błędów, ale też sukcesów i osiągnięć. Dla wielu młodych sportowców zajmujących się uprawianiem mieszanych stylów walki – MMA – takim podsumowaniem będą Mistrzostwa Polski MMA organizowane wspólnie przez Amatorską Ligę MMA, Dragon Fight Club Sochaczew oraz MOSiR Sochaczew. 19 grudnia od godziny 10:00 na hali sochaczewskiego MOSiR przy ul. Olimpijskiej 2 w dwóch profesjonalnych oktagonach Amatorskiej Ligi MMA oraz na macie rozgrywać będą się mistrzowskie turnieje w kategoriach wiekowych senior oraz junior. Zawodnicy pełnoletni zmagać się będą w formułach: Full Contact (w których udział biorą najbardziej doświadczeni, niejednokrotnie z doświadczeniem w walkach zawodowych) oraz Ograniczona Formuła Senior, natomiast pełnoletnie zawodniczki rywalizować będą na zasadach również Ograniczonej Formuły Senior. Z kolei zaś niepełnoletni zmagać będą się w Turniejach Junior: Mężczyźni oraz Kobiety. Równolegle rozgrywany będzie jak zawsze podczas zawodów ALMMA Turniej Pierwszego Kroku, przeznaczony dla zawodników pełnoletnich, którzy zaczynają swoją karierę zawodniczą.

Mistrzostwa Polski MMA, nad którymi patronat objął Burmistrz Miasta Sochaczew Piotr Osiecki, to najważniejsze wydarzenie amatorskiego MMA w Polsce. Zawodnicy i zawodniczki z całego kraju miesiącami przygotowują się do startu w nich, by udowodnić, że to właśnie oni zasługują na tytuł Mistrza Polski. Każdy z biorących udział w turniejach mistrzowskich musi mieć odpowiednio długi staż zawodniczy, a biorąc pod uwagę fakt, iż poziom walk staczanych na ALMMA z edycji jest coraz wyższy, spodziewać się możemy emocjonującego sportowego widowiska na najwyższym poziomie. Tegoroczni Mistrzowie Polski będą mogli ubiegać się o klasy mistrzowskie, co dodatkowo podnosi prestiż zawodów.

O tytuły Mistrzów Polski w swoich kategoriach powalczą również oczywiście reprezentanci sochaczewskiego Dragona, pracujący ciężko pod okiem naszych trenerów – Sławomira i Piotra Cypel oraz Marcina Różalskiego. Zapraszamy zatem wszystkich fanów sportów walki na sobotnie zmagania Mistrzów MMA – i prosimy również o gorący doping dla wszystkich, a zwłaszcza dla naszych zawodników.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy