Najlepsi z najlepszych ponownie w Sochaczewie

/ 4 zdjęć

15 maja w Sochaczewie będzie miało miejsce kolejne z najważniejszych - po Mistrzostwach Polski - wydarzeń w amatorskim MMA w Polsce. Tego dnia na hali sportowej sochaczewskiego MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 rozgrywane będą turnieje o randze Pucharu Polski MMA 2016. Patronat nad tym wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Sochaczew, p. Piotr Osiecki, a jego organizacji wraz z Amatorską Ligą MMA i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji podjął się oczywiście Dragon Fight Club Sochaczew.

O zdobycie Pucharu w swojej kategorii rywalizować będą najlepsi zawodnicy i zawodniczki z całego kraju, dla których Puchar ten jest jednym z ważniejszych trofeów w sportowej karierze, stanowiąc nagrodę za miesiące ciężkiej pracy i wyrzeczeń. Wśród uczestników znajdą się zarówno juniorzy, jak i seniorzy, którzy walczyć będą w różnych formułach, w zależności od wieku oraz doświadczenia. Najmłodsi wojownicy w wieku 16 – 18 lat rywalizować będą w Turnieju Junior, dla pełnoletnich przewidziane są jak zawsze dwa turnieje – Ograniczona Formuła Senior oraz Full Contact, w którym zasady zbliżone są już do przepisów obowiązujących w zawodowym MMA. Panie, których z edycji na edycję przybywa, będą miały swój odrębny turniej, w którym zmagać się będą na zasadach ograniczonej formuły. Dodatkowo przy okazji Pucharu Polski rozgrywany będzie Turniej Pierwszego Kroku, w którym udział wziąć mogą pełnoletni zawodnicy MMA, rozpoczynający swoją karierę z amatorskimi sportami walki. Równolegle odbywać się będą również turnieje w formule Brazylijskiego Jiu Jitsu – zarówno w kimonach, jak i bez (tzw. No Gi).

Uroczyste otwarcie Pucharu Polski zaplanowano na godzinę 10:00. Sportowych emocji na pewno nie braknie – spodziewać się bowiem możemy starć na najwyższym poziomie. Wkład w to wydarzenie również ze strony sportowej będzie miał oczywiście Dragon, którego zawodnicy czynią właśnie ostatnie przygotowania do startu, aby sochaczewskiej publiczności zademonstrować swoje umiejętności i udowodnić swój poziom.

Serdecznie zapraszamy zarówno fanów sportów walki, a zwłaszcza mieszanych stylów walki, jak również sympatyków naszego klubu do udziału w Pucharze Polski i dopingowania zarówno naszych zawodników, jak i pozostałych uczestników.

UKS Dragon Fight Club

Olga Miałkos

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy