Najlepsi z najlepszych ponownie w Sochaczewie

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Najlepsi z najlepszych ponownie w Sochaczewie Sporty walki sochaczew

W niedzielę 19 listopada Sochaczew jak co roku gościć będzie rzesze zawodników i zawodniczek z całej Polski, którzy przybędą, by stanąć do walki o tytuł aktualnego Mistrza Polski MMA. Organizacji Mistrzostw Polski MMA Amatorskiej Ligi MMA rozgrywanych pod patronatem Polskiego Związku Ju-Jitsu podjął się jak zawsze Dragon Fight Club przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. Zawody dedykowane są pamięci Cichociemnych Żołnierzy AK, a swoim patronatem objął je Burmistrz Miasta Sochaczew, p. Piotr Osiecki.

Od godziny 10:30 na hali MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 rozpoczną się zmagania najlepszych z najlepszych. O mistrzowskie tytuły walczyć będą zawodnicy i zawodniczki w różnych kategoriach w zależności od wieku i doświadczenia. W turniejach rywalizować będą osobno kadeci (13-15 lat), juniorzy (16-18 lat) oraz seniorzy – w każdej z tych formuł zobaczymy zarówno panów, jak i panie. Osobne turnieje przeznaczono również dla najbardziej doświadczonych zawodników oraz dla tych, którzy rozpoczynają dopiero swoją karierę. Turniejom w formule MMA towarzyszyć będą turnieje w formule Brazylijskiego Jiu-Jitsu w formule Gi (w kimonach) oraz No Gi (bez kimon).

Dzień przed Mistrzostwami Polski MMA na hali sportowej ZSRCKU przy ul. Piłsudskiego 63 rozegrane zostaną turnieje dzieci i młodzieży w wieku 6 – 17 lat w ramach zawodów „Young Dragons”. Uczestnicy rywalizować będą zarówno w formule Gi (w kimonach), jak i No Gi (bez kimon). Wszystkich sympatyków sztuk i sportów walki serdecznie zapraszamy na te wyjątkowe wydarzenia.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy