Najniebezpieczniejsza dzielnica w Sochaczewie

/ 8 komentarzy
Zdjęcia i foto: Najniebezpieczniejsza dzielnica w Sochaczewie Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Na tle ostatnich wydarzeń i sygnałów, które do nas dochodzą postanowiliśmy zapytać Was, jaka dzielnica w naszym mieście kojarzy się Wam najmniej bezpiecznie. Mamy tu na myśli zarówno ruch drogowy, jak i akty wandalizmu czy rozboje, ale także samą atmosferę dzielnicy która może w niektórych budzić grozę. Jesteśmy ciekawi Waszych głosów i komentarzy. Być może będzie to sygnał dla policji, by zwróciła szczególną uwagę na „zwycięski” rejon Sochaczewa.

 

Najniebezpieczniejsza dzielnica w Sochaczewie

 • Centrum (w tym rejon PKP)
  47.44%

 • Boryszew
  5.13%

 • Malesin
  2.56%

 • Chodaków
  35.9%

 • Trojanów
  5.13%

 • os. Korczaka
  1.28%

 • Gawłów
  2.56%0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (8)

fraterrfraterr
0

Sochaczew to nie Warszawa albo "Nowy Jork" ,żeby rozgraniczać w kategoriach dzielnic, to małe miastko.


Ma być bezpiecznie jak ludzie wracają z ostatniego  pociągu późną nocą , gdy dzieci  wracają wieczorem ze szkoły muzycznej, żeby nie być zaczepianym przez "czerwone nosy" w parku  przy Traugutta jak wracam w niedzielę z kościoła  albo jak ktoś kończy drugą zmianę i wraca do domu po nocy.


ma być tyle patroli i  taka ilość monitoringu  ,żeby zapewić max. bezpieczeństwo w każdej części miasta.


To nie nowy jork ,żeby przed wyborem miejsca zamieszkania sprawdzać statystyki przestepczości i na tej podstawie wybierac gdzie zamieszkać,  tu nikt nie będzie sie przeprowadzał z boryszewa na gawłów bo tam jest bezpieczniej..


Właściwe organy doskonale orientują się w sytuacji całego miasta , sa statystyki  z wielu lat.

(2014-01-16 08:23)
Reage77Reage77
0
W Chodakowie ostatnimi czasy jest zdecydowanie mniej patroli policji na ulicach. Owszem samochodem funkcjonariusze jeżdżą, ale taki przejazd trwa 3-5 sekund. Były takie czasy że wyglądało to zupełnie inaczej i było spokojniej.
W całym mieście jest chyba ponad trzydzieści kilka kamer, a w Chodakowie trzy, a może tylko dwie? ;)

Państwo radni gdzie wasze obietnice wyborcze??? Za co bierzecie pieniądze z naszych podatków??? Czemu nie chcecie się spotykać z mieszkańcami???

(2014-01-16 10:15)
ArkadiuszMArkadiuszM
0
Centrum i okolice Victorii to najbardziej niebezpieczne miejsca.    (2014-01-16 11:17)
BumblebeeBumblebee
0
Na Victorii niebezpiecznie...? Chyba niee... aczkolwiek z racji nocnego przy 600 lecia można tak to postrzegać. Chociaż, czy ja wiem... neeee ;P (2014-01-16 12:31)
kolo123kolo123
0
Zastanawiam się dlaczego jest takie  myślenie ludzi że w Chodakowie jest niebezpiecznie,jestem przekonany że takie komentaże dają ludzie którzy albo wogóle nie byli w chodakowie albo byli przelotem a nasłuchali sie opowieści jak to na parku  jest niebezpiecznie ,można w pysk zarobić itd.Te wszystkie historie są opowiadane i powielane przez pryzmat lat 80-90tych jak funkcjonował Chemitex i mordownia Relax .Ja tu mieszkam od 5tego roku życia  i nie uważam żeby tu było szczególnie niebezpiecznie,a teraz rozpoczęła się nagle dyskusja jak doszło do tego wypadku z pchnięciem nożem że jest niebezpiecznie . Jeśli by mnie ktoś zapytał gdzie jest niebezpiecznie to bym powiedział że trojanów,korczaka,boryszew.Ale nie dlatego że uważam że jest tam teraz niebezpiecznie  bo tak naprawde nie wiem czy tak jest,tylko przez pryzmat wiedzy którą posiadam z lat kiedy byłem nastolatkiem a to sie ma nijak do sytuacji dzisiaj bo tak naprawde skąd mam wiedzieć  gdzie jest najniebezpieczniej. A tak na marginesie to ostatnio uszkodzili mi  i kilku moim znajomym auta w plecewicach na drodze w okolicach cegielni.Auta stały na drodze przy domach. Sytuacja nie zdarzyła sie jednego dnia a w ciągu kilku miesięcy także wtym przypadku można powiedzieć że to jest patologia i jest tam niebezpiecznie bo coś sie powtarza. Pozdrawiam wszystkich sceptyków Chodakowa
(2014-01-17 20:29)
użytkownik1721użytkownik1721
0
Na każdym rogu jest sklep z gorzałą, a to wiadomo, na gorzałę trzeba jakoś uzbierać , a jak wypiją jedną to jest chęć na drugą. Stąd napady i wyłudzenia. Więcej zezwoleń na alkohol.
(2014-01-18 11:18)
ginger05ginger05
0
Zapraszam policję na spacer w strojach cywilnych na wojska polskiego i h. sawickiej gdzie notorycznie wybija się szyby w samochodach pod wpływem alko wypijanego na schodach z tylu pizzeri, rzucane są nawet w ludzi butelki po tym alkoholu a gdy jest ciepło to od odoru palonych substancji nie będących papierosami kręci się w głowie. Do tego częste bójki i zaczepki pod lokalem to już standard
(2014-01-18 11:50)
arturgawlowskiarturgawlowski
0
Wszędzie można dostać w morę. (2014-01-21 10:50)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy