Najpierw w słup, potem w prywatne ogrodzenie

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Najpierw w słup, potem w prywatne ogrodzenie Wypadki sochaczew

W ostatnich dniach mnożą się zdarzenia będące skutkiem niedostosowania przez kierowców prędkości jazdy do warunków panujących na drodze. W ostatni piątek w Kazimierowie, gmina Sochaczew, prowadząca samochód marki Citroen nie zapanowała nad pojazdem, uderzyła w słup energetyczny, a następnie w ogrodzenie prywatnej posesji.

 

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, karetka oraz dwa zastępy straży pożarnej z JRG PSP w Sochaczewie. Jak informuje KPP, kierująca samochodem marki Citroen zignorowała trudne warunki na drodze, jadąc za szybko, co skończyło się uderzeniem w słup energetyczny, a następnie w ogrodzenie prywatnej posesji.

Do zdarzenia doszło w piątek 20 stycznia br. w Kazimierowie, gmina Sochaczew. Kierującej pomocy udzielił zespół ratownictwa medycznego.

zdjęcia: mł. ogn. R. Rutkowski KPSPS Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

kacperskyykacperskyy
0
Może to nie kierowcy nie dostosowują prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, tylko zarządca drogi nie dostosowuje jakości utrzymania drogi do panującej pory roku?

Najłatwiej obciążyć kierowcę, no bo jak obciążyć zarządce drogi lub rząd za fatalny stan nawierzchni i beznadziejne rozwiązania komunikacyjne? Przecież wiemy dobrze - w rządzie winnych nigdy nie ma. Odpowiedzialność się rozmywa a takiego kierowcę - cap i 500+ poszło! Rząd odzyskał kaskę :) (2017-01-24 14:39)
robroyrobroy
0
utrzymanie drogi priorytetem,ale szaleńców nic nie powstrzyma (2017-01-24 16:08)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy