Napad na autokar z latarką w ręku

Zdjęcia i foto: Napad na autokar z latarką w ręku Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Kożuszki – Parcel. Dzięki skutecznej interwencji policjantów udało się zatrzymać 45 – letniego mężczyznę, który rzucił metalową latarką w szybę czołową jadącego autokaru przewożącego kilkudziesięciu pasażerów.

Wczoraj dyżurny sochaczewskiej komendy został poinformowany, że mężczyzna idący poboczem drogi krajowej nr 92 rzucił metalową latarką z stronę autokaru, uszkodził szybę czołową i groził nożem kierowcy.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci wydziału prewencji, którzy podjęli decyzję o zatrzymaniu agresywnego mężczyzny. Mieszkaniec gminy Sochaczew nie reagował na polecenia wydane przez funkcjonariuszy i groził im nożem. W trakcie zatrzymania 45 – latka, jeden z policjantów został zraniony ostrzem w ramię. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zachowanie agresywnego mężczyzny mogło mieć tragiczne skutki. Kierowca autobusu przewożącego 33 osoby w chwili uderzenia latarką w szybę mógł stracić panowanie nad pojazdem. Dzięki szybkiej interwencji policjantów, 45 – letni mieszkaniec gminy Sochaczew został zatrzymany. Może teraz odpowiadać za uszkodzenie mienia, znieważenie i naruszenie nietykalności funkcjonariuszy publicznych, a także uszkodzenie ciała. Na chwilę obecną motywy jego działania nie są znane.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy