Napad na salon gier, bili pracownika łomem

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Napad na salon gier, bili pracownika łomem Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Policjanci ustalili i zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o napad na salon gier. Sprawcy wtargnęli do pomieszczenia, zniszczyli automaty do gier i pobili pracownika salonu. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

 

Sochaczewscy policjanci otrzymali informację o rozboju, do którego miało dojść 18 października w nocy, w salonie gier na terenie powiatu sochaczewskiego.

Funkcjonariusze ustalili, że czterech młodych mężczyzn po wejściu do pomieszczenia z automatami do gry zaczęło niszczyć sprzęt.

Sprawcy zaatakowali też pracownika salonu, bijąc go łomem do gwoździ. Uciekając z miejsca zdarzenia zabrali sprzęt komputerowy.

Kryminalni z sochaczewskiej komendy bardzo szybko ustalili podejrzanych. Byli to mieszkańcy powiatu sochaczewskiego, w wieku od 19 do 24 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani i tego samego dnia doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie przedstawiono im zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Po zapoznaniu się z materiałem dowodowym, sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy