Naruszył nietykalność cielesną policjantów

Zdjęcia i foto: Naruszył nietykalność cielesną policjantów Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Pijany i agresywny 27-latek podczas interwencji znieważył i naruszył nietykalność cielesną umundurowanych funkcjonariuszy. Dzisiaj zostały mu przedstawione zarzuty. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

We wtorek wieczorem policjanci otrzymali informację, że na Al. 600-lecia znajduje się agresywny mężczyzna, który wszczyna awanturę. Na pomoc zgłaszającym pojechali funkcjonariusze drogówki. Mundurowi chcieli wylegitymować mężczyznę i ustalić dokładną przyczynę interwencji, lecz w pewnym momencie mężczyzna znieważył ich i naruszył nietykalność cielesną. Po obezwładnieniu agresywnego mieszkańca powiatu płońskiego, przewieziono go do sochaczewskiej komendy i osadzono w policyjnym areszcie. W chwili interwencji miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy i ich znieważenia podczas i w związku z pełnieniem przez nich obowiązków służbowych. 27 -latek przyznał się do zarzucanych czynów.  Za popełnione przestępstwo grozi mu 3 lat pozbawienia wolności.  

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy