Nastolatki piły alkohol w sklepie i znieważyły policjantów

/ 5 komentarzy
Zdjęcia i foto: Nastolatki piły alkohol w sklepie i znieważyły policjantów Narkotyki, alkohol sochaczew

Dwie 16 – letnie dziewczyny odpowiedzą za znieważenie funkcjonariuszy przed sądem rodzinnym. Dodatkowo wypiły alkohol w sklepie a jedna z dziewcząt ma na sumieniu kradzież telefonu.

Pracownicy jedengo z sochaczewskich sklepów powiadomili policję o dwóch nieletnich mieszkankach Sochaczewa, które spożywały alkohol na terenie obiektu. Dziewczyny zabrały z półek trzy butelki alkoholu o pojemności 200 ml dokładając do tego piwo. Trunki postanowiły wypić w sklepowej przymierzalni. 

Po zrealizowanym planie próbowały przejść przez linię kas. Tam zostały zatrzymane przez ochronę obiektu. Dziewczęta próbowały również wynieść artykuły spożywcze.  Nastolatki zostały przewiezione do sochaczewskiej komendy i poddane badaniu trzeźwości. Jedna z nich miała 2 promile alkoholu, druga natomiast 1,5 promila. Do dziewcząt wezwano pogotowie ratunkowe, gdyż alkohol okazał się mało łaskawy dla ich zdrowia. Nastolatki nie wymagały hospitalizacji. Tragiczny w skutkach „alkoholowy plan”, doprowadził do agresji dziewczyn, które ubliżały funkcjonariuszom. Okazało się, iż jedna z dziewcząt będzie odpowiadać dodatkowo za kradzież telefonu komórkowego. Funkcjonariusze ustalili, iż jedna z zatrzymanych nastolatek ukradła w szkolnej szatni komórkę innej uczennicy. Nastolatka nie cieszyła się nim długo, ponieważ uszkodziła wyświetlacz, uniemożliwiając korzystanie. W trakcie przeszukania domu dziewczyny znaleziono zgubę i oddano właścicielce. Nastolatka przyznała się do kradzieży.

Obie dziewczyny odpowiedzą za swoje czyny przed sądem rodzinnym i nieletnich, który podejmie decyzję o dalszych losach nastolatek.  


Źródło KPP Sochaczew.

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (5)

kacperskyykacperskyy
0
dajcie jeszcze wiecej tej patologii, moze 500+ to za mało i moze nasza kochana patologia musi po prostu krasc i pić alkohol zeby osłodzic sobie te smutne życie .... w koncu jak zebrać wszystkie zasilacze to uzbiera sie tego z 4000 miesiecznie.... nie dziwie im się... co to są 4 koła? (2018-05-29 10:14)
MitutoyoMitutoyo
-3
patologia? skad taki pomysł. może to grzeczne dziewczyny z bogatych domów...

Nie ma to jak do wszystkiego i do wszystkich przypisywać tylko jedną wine :) robi sie to już żałosne.

Bardziej pasowałoby mi tu bezstresowe wychowanie.

  (2018-05-29 12:18)
zbigniew15zbigniew15
+1
Grzeczne dziewczyny z bogatych domów, ale za małe dostają kieszonkowe. (2018-05-29 13:25)
IsheIshe
0
#kacperskyy one nie są jeszcze z pokolenia +500, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka (2018-05-30 10:26)
ojtam ojtamojtam ojtam
0
Ale młodsze rodzeństwo tych artystek dorasta i da spoleczeństwu popalić. A do truskawek za kare. (2018-06-01 16:39)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy