Natalia Przybysz z Sistars w Pełnej Qlturce!

/ 1 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Natalia Przybysz z Sistars w Pełnej Qlturce! Koncerty i muzyka sochaczew

Po niedawnym koncercie Tymon & Transistors w Sochaczewie przyszedł czas na kolejną mega gwiazdę polskiej muzyki. Już w najbliższą sobotę 29 marca do Pełnej Qlturki  zawita gwiazda rytmów R’n’B, znana szerszej publiczności z występów w duecie Sistars, który to tworzyła wraz ze swoją siostrą Pauliną. Bez wątpienia, będzie to bardzo energetyzujący, a zarazem nastrojowy koncert. Oczywiście objęliśmy patronatem to wydarzenie z nową sygnaturą: e-Sochaczew rekomenduje!


Natalia Przybysz (ur. 1 września 1983 w Warszawie), znana również jako N'Talia i Natu – polska wokalistka i autorka tekstów. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV. Natalia Przybysz znana jest przede wszystkim z występów w zespole Sistars, w którym śpiewała wraz z siostrą Pauliną w latach 2001-2006, 2011 i 2012-2013. Wraz z grupą nagrała m.in. dwa albumy studyjne Siła sióstr(2003) oraz A.E.I.O.U. (2005). Cieszące się znaczną popularnością w kraju nagrania formacji przysporzyły piosenkarce popularności, a także licznych nagród i wyróżnień, w tym m.in. Fryderyki i Superjedynkę. 


Pod 2006 roku podjęła solową działalność artystyczną. Pierwszym album nagrała w duecie z producentem muzycznym Envee, materiał zatytułowany Maupka Comes Home ukazał się 2008 roku. Jej drugi album pt. Gram duszy ukazał się w 2010 roku. W 2012 roku wraz z siostrą Pauliną wzięła udział w drugiej edycji programu Bitwa na głosy emitowanego na antenie stacji telewizyjnej TVP2. W 2013 roku został wydany trzeci album piosenkarki zatytułowany Kozmic Blues: Tribute To Janis Joplin. Równolegle wokalistka, ponownie z siostrą Pauliną utworzył nowy zespół pod nazwą Archeo Sisters.


redakcja

(Foto źrodło Wikipedia)


 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (1 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (1)

  carreracarrera
  0
  Kto nie był, niech żałuje...Zawodowy koncert, Natalia w życiowej formie!Po frekfencji sądząc, "Pełna Qlturka" znowu dołożyła do interesu, ale nie wszystko się da przeliczyć na pieniądze - wydaje mi się, że tym wydarzeniem, ostatecznie potwierdzili, że nawet w Sochaczewie można. Moim skromnym zdaniem, ten koncert daje im wreszcie stały mandat, do posługiwania się (wyśmiewaną jeszcze niedawno) swoją nazwą...Gratuluję i tak trzymać! (2014-03-30 01:08)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy