Nękał kobietę i jej dzieci

Zdjęcia i foto: Nękał kobietę i jej dzieci  Rozboje, napady, przemoc sochaczew

5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie podejrzanemu o groźby karalne, oraz uporczywe nękanie Ukrainki i jej małoletnich dzieci, a także o uszkodzenie samochodu osobowego dręczonej kobiety. 

Obywatelka Ukrainy poinformowała policję o nękaniu jej i jej małoletnich dzieci przez 39-latka. Według informacji podanych przez kobietę, mężczyzna wydzwaniał do niej nagminnie i wysyłał wiadomości tekstowe. Nękał ją i jej dzieci również dzwoniąc domofonem o przeróżnych porach. Na tym jednak nie koniec. 39-latek wielokrotnie groził kobiecie i jej 11-letniej córce. Podejrzany jest także o uszkodzenie lakieru na aucie poszkodowanej.,  

Dręczyciel został zatrzymany przez policję w Kozłowie Biskupim. Usłyszał już zarzuty dotyczące uporczywego nękania, kierowania gróźb karalnych i uszkodzenia mienia. Wobec mężczyzny został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, a także zakazu zbliżania się do obywatelki Ukrainy i jej dzieci na odległość nie mniejszą niż 100 metrów. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


(źródło KPP w Sochaczewie)

M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy