Nie dla LGBT u sąsiadów - obrona rodziny i małżeństwa jednogłośnie przyjęta przez radę

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Nie dla LGBT u sąsiadów - obrona rodziny i małżeństwa jednogłośnie przyjęta przez radę Radni i rady samorządowe sochaczew

Radni gminy Skierniewice jednogłośnie poparli apel w sprawie obrony małżeństwa i rodziny. Od niemalże roku taki dokument (Samorządowa Karta Praw Rodzin) wobec działaniom przeciw tradycyjnym wartościom tożsamości małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny działa także w powiecie łowickim. 


Są samorządy, które podejmują temat ukształtowania formuły w jakich mieści się rodzina. I tak na przykład według radnych gminy Skierniewice "polskie tradycyjne małżeństwo jest ośmieszane", w powiecie łowickim istnieje potrzeba stworzenia funkcji rzecznika praw rodziny oraz stworzenie samorządowego systemu zgłaszania naruszeń praw rodziny". W apelu gminy Skierniewice czytamy także - Państwo Polskie, które w ostatnim okresie tak skutecznie potrafiło się przeciwstawić się wielu innym patologiom, to w przypadku "Marsz,ów Równości" (oprócz ochrony tych imprez, wydaje się, że pozostało bierne i abdykowało ze swoich podstawowych uprawnień.


Są też samorządy, jak na przykład gmina Nieborów, które w dyplomatyczny sposób odrzucają petycję o uchwalenie Samorządowej Karty Praw Rodzin, która jest poparciem apelu w sprawie obrony małżeństwa i rodziny. 


W naszym powiecie nie zostały podjęte żadne działania w w/w sprawie. 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

robbo2krobbo2k
+1
Jż od tego koronawirusa radnym wiejskiej gminy Skierniewice wali na dekiel. najwazniejszy problem w dzisiejszych czasach LGBT. (2020-03-29 18:19)
ShitmonsterShitmonster
0
LGBTQRTVAGD+- ! Używajcie pełnego skrótu... ignoranci (2020-03-29 20:24)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy