„Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem” 2020 - ruszyły zapisy do kolejnej edycji

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: „Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem” 2020 - ruszyły zapisy do kolejnej edycji Słowo pisane sochaczew

Właśnie ruszyły zapisy do VII edycji Festiwalu Poezji i Pieśni Patriotycznej „Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem”. W dniach 29 lutego - 1 marca 2020 r. odbędzie się VII edycja Festiwalu Poezji i Pieśni Patriotycznej „Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem”. Jest to największy tego typu festiwal w powiecie sochaczewskim, którego idee powinny być bliskie sercu każdego Polaka.

Eliminacje uczestników odbędą się 29 lutego 2020 r. od 10:00 w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie, ul. 1 Maja 21. 

,,Z całego serca zachęcam i zapraszam do wzięcia udziału w tak ważnym konkursie, jakim jest Festiwal Poezji i Pieśni Patriotycznej." - zaprasza Organizator Festiwalu, Daniel Janiak 

Konkurs z roku na rok spotyka się z coraz większym zainteresowaniem, co widać po wzrastającej ilości uczestników. Podczas wydarzenia młodzi ludzie recytują wiersze i poezję śpiewaną opisującą trudne losy naszego narodu, jego heroizm oraz bohaterów II wojny światowej. 

Finał konkursu odbędzie się 1 marca 2020  r. o 17:00 w Patio Kramnic Miejskich w Sochaczewie, ul. 1 Maja 21, czyli w Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".

Zgłoszeń można dokonywać do 26 lutego 2020 roku do godziny 16.00 osobiście na adres: 

Urząd Miejski w Sochaczewie


Wydział  Kultury, Turystyki i Promocji Miasta

ul. 1 Maja 16, pokój 325, 96-500 Sochaczew

lub przesłać drogą mailową:

festiwalsochaczew@onet.pl
 

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (1)

  kacperskyykacperskyy
  0
  lubujemy sie w tym patriotyzmie co? bo niczym innym w tym kraju nie mozemy sie pochwalic... tylko godzina proby gdzie i tak po dupie dostajemy za kazdym razem i za kazdym razem walczymy szabelką ot taka nasza ulomnosc... bierzcie przyklad chocby z czechow czy slowakówa moze nie bedziecie musieli po raz kolejny odbudowywac z ruin warszawy. (2020-02-07 10:42)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy