Nie zatrzymał się do kontroli, a podczas pościgu wyrzucił narkotyki

Zdjęcia i foto: Nie zatrzymał się do kontroli, a podczas pościgu wyrzucił narkotyki Narkotyki, alkohol sochaczew

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a podczas policyjnego pościgu wyrzucił niemal 170 gramów narkotyków przez okno. Teraz 30-latek z Sochaczewa najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, a za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

W piątkowy wieczór sochaczewscy policjanci z Referatu Patrolowo - Interwencyjnego zauważyli jadącego peugeota bez włączonych świateł mijania. Chcąc zatrzymać samochód do kontroli drogowej włączyli sygnały dźwiękowe i świetlne, jednak kierowca zamiast się zatrzymać zaczął uciekać. Na dodatek podczas pościgu wyrzucił dwa pakunki przez okno samochodu. 

Chwilę później pojazd został zatrzymany na jednej z bocznych ulic. Jak się okazało kierował nim 30-letni mieszkaniec Sochaczewa. Policjanci szybko ustalili również powód jego ucieczki. Okazało się, że mężczyzna wyrzucił przez okno narkotyki - ponad 100 gramów marihuany i niemal 70 gramów amfetaminy. Mundurowi szacują, że ich czarnorynkowa wartość może wynosić ponad 8 tysięcy złotych. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania kierującego policjanci znaleźli jeszcze dwie torebki z marihuaną.

Zatrzymany mężczyzna został wczoraj doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Nie jest to jego pierwsze tego typu przewinienie. Już wcześniej był karany za przestępstwa narkotykowe.

Wczoraj po południu sąd zastosowanie wobec 30-letniego sochaczewianina środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego tymczasowego aresztu. Teraz mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy