Nie żyje 24-latek - sprawca wypadku miał 1,7 promila alkoholu w organizmie

Zdjęcia i foto: Nie żyje 24-latek - sprawca wypadku miał 1,7 promila alkoholu w organizmie  Wypadki sochaczew

Tragicznie zakończyła się noc 27 lutego br. dla młodego kierowcy oraz jego współpasażerek. Wypadek spowodował mężczyzna, który miał 1,7 promila we krwi. 

W czwartek po godzinie 20.00 do wypadku na DK 50 w miejscowości Młodzieszyn wyjeżdża kilka zastępów straży pożarnej. Zdarzenie okazało się śmiertelne dla jednej osoby, młodego 24-letniego mężczyzny. Pięć pozostałych odniosło obrażenia. O wypadku pisaliśmy tu

Kierujący pojazdem renault 36-letni mieszkaniec powiatu rawskiego po uderzeniu w naczepę ciężarowego dafa, który jechał w tym samym kierunku zderzył się czołowo z toyotą jadąca z przeciwnego kierunku. Osobową toyotą kierował 24-letni mężczyzna wraz z dwiema 23-letnimi pasażerkami. Niestety kierowca zginął na miejscu, a pasażerki z poważnymi obrażeniami zostały przewiezione do szpitala.

W samochodzie osobowym marki Renault znajdował się 36-latek, który miał 1,7 promila alkoholu we krwi i był już w przeszłości karany za jazdę w stanie nietrzeźwości. Wraz z nim w aucie znajdowały się jeszcze dwie osoby, które również znajdowały się pod wpływem alkoholu. 36-latek wraz z jednym z pasażerów trafił do szpitala.   

Na miejscu zdarzenia pracowały służby wyjaśniające okoliczności wypadku.                                                                                                                  

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy