Nie żyje Renata Trzos, dyrektor Przedszkola nr 3

/ 1 komentarzy

To dramatyczna wiadomość dla nas wszystkich. Dziś nad ranem zmarła Renata Trzos, wieloletnia dyrektor Przedszkola nr 3 w Sochaczewie. Miała 51 lat, od dłuższego czasu zmagała się z chorobą nowotworową. Żegnamy ją z wielkim smutkiem, przekazując wyrazy współczucia całej rodzinie.

 

Była absolwentką sochaczewskiego liceum ogólnokształcącego, potem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach. Podyplomowo skończyła zarządzanie oświatą i oligofrenopedagogikę.

Renata Trzos całe życie zawodowe związała z sochaczewskim przedszkolem nr 3. Pracę podjęła tu w 1985 roku. W 1996 wygrała pierwszy konkurs na dyrektora tej placówki. Pozostała na tym stanowisku przez 21 lat.

Cenili ją rodzice i całe środowisko zawodowe. Stanowiła autorytet również dla instytucji sprawujących nadzór nad przedszkolem. Polegając na jej doświadczeniu Mazowieckie Kuratorium Oświaty powierzało Renacie Trzos funkcję opiekuna praktyk kierowniczych odbywanych przez słuchaczy kursów kwalifikacyjnych Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie. Wielokrotnie nagradzana przez burmistrza Sochaczewa. W 2002 roku trzymała Złotą Odznakę ZNP, rok później Srebrny Krzyż Zasługi, w 2007 roku Złoty Krzyż Zasługi, a 2008 roku Medal Komisji Edukacji Narodowej.

Renata Trzos była człowiekiem niezwykle ciepłym, rozsądnym, otwartym, szanowanym i po prostu lubianym. Zmarła 11 września po długiej walce z chorobą nowotworową. Przekazujemy wyrazy serdecznego współczucia Jej bliskim.


Pogrzeb odbędzie się w czwartek 14 września o godz. 12.00 w kościele parafii św. Wawrzyńca w Sochaczewie.

 

3
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

JazlowiakJazlowiak
0

RIP

(2017-09-11 14:16)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy