Niebezpieczne miejsca w mieście - która dzielnica wygrywa?

Zdjęcia i foto: Niebezpieczne miejsca w mieście - która dzielnica wygrywa?  Czarna kronika sochaczew

Bezpieczeństwo to sprawa ważna dla każdego mieszkańca. Są miasta w których wytyczono szczególnie niebezpieczne okolice w których patrole policji pojawią się szczególnie często. Jak zatem sprawa wygląda w naszym mieście?


Sochaczewscy funkcjonariusze wykonują regularne patrole na terenie całego miasta. Zarówno w samym centrum jak i innych dzielnicach, szczególnie w miejscach gdzie pojawiają się sygnały od mieszkańców o konieczności dodatkowych patroli. Takie sprawy możemy przekazywać do poszczególnych dzielnicowych. Ich działania to w szczególności ograniczanie spożywania alkoholu, zadania związane z zakłócaniem porządku publicznego, ograniczanie niszczenia i dewastacji mienia, zaśmiecania, poprawa bezpieczeństwa, kontrolowanie terenu i działania zmierzające do eliminacji dzikich wysypisk. To tylko niektóre z działań jakie podejmowane są na terenie miasta. 


Miasto pod kątem działań priorytetowych zostało podzielone na kilka rejonów. Przedstawiają się one następująco:

- rejon I - Boryszew

- rejon II - Centrum Południe ( między innymi Wojska Polskiego, R. Kaczorowskiego, Piłsudskiego, Żyrardowska, 1 maja)

- rejon III - Centrum Północ (między innymi ulice Pokoju, Senatorska)

- rejon IV - Victoria (Kochanowskiego, Termiczna, al. 600-lecia 84)

- rejon V - Chodaków (między innymi Powstańców Warszawy)

- rejon VI - Gmina Sochaczew

- rejon VII - Karwowo 


Dodatkowo oczywiście partole obejmują działania w poszczególnych gminach: Rybno, Młodzieszyn, Nowa Sucha (podzielone na dwa rejony), Teresin (podzielone na trzy rejony, w tym działania eliminacji zgrupowań młodzieży zagrożonej demoralizacją przy placu zabaw przy ulicy Południowej w Granicach), Brochów i Iłów.


Każdy mieszkaniec może zgłosić się z problemem do dzielnicowego, a informacje o poszczególnych funkcjonariuszach zajmujących się określonym rejonem znajdziemy pod linkiem http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wsc/twoj-dzielnicowy/miasto-sochaczew. 


W mieście obszarami gdzie policja prewencyjnie wykonuje patrole są okolice sklepu u zbiegu ulicy 15 Sierpnia z Boryszewską, działania zmierzające do ograniczenia niszczenia i dewastacji mienia w rejonie targowiska miejskiego przy ulicy Pokoju  i osiedla przy ulicy Senatorskiej w Sochaczewie, również w rejonie garaży przy ul. Kochanowskiego 37 i Termicznej oraz budynków mieszkalnych przy Al. 600 - lecia 84 czy też eliminacja spożywania alkoholu w rejonie sklepu spożywczego w miejscowości Żuków.


A Państwo mają sugestie dotyczące miejsc szczególnie niebezpiecznych w mieście?

  


  

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy