Niekończąca się opowieść na 15. Sierpnia

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Niekończąca się opowieść na 15. Sierpnia  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Od kilku dni przejazd ul. 15. sierpnia to dla kierowców istny dramat. Okazuje się, że aktualna sytuacja jest wynikiem błędu popełnionego przez firmę, która odpowiedzialna była za remont odcinka tej drogi między wiaduktem obwodnicy, a skrzyżowaniem z ul. Boryszewską. 

W związku z zerwaniem części świeżo położonego asfaltu na ul. 15. Sierpnia, Urząd Miasta Sochaczew zwrócił się do zarządcy drogi, tj. Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich z prośbą o wyjaśnienia. Jak informuje rzecznik prasowy MZDW Monika Burdon, inwestycja nie została odebrana. Przeprowadzone badanie gęstości i grubości niestety nie spełnia wszystkich parametrów. W związku z tym nawierzchnia będzie musiała być zrobiona praktycznie od nowa.

Wykonawca bez wątpienia będzie miał teraz trudny orzech do zgryzienia. Decyzją MZDW do 25 listopada ma czas na sfrezowanie całej nawierzchni oraz wykonanie warstwy wiążącej w miejscach gdzie jezdnia była poszerzana. Czy zdąży? Ciężko powiedzieć. Jedno jest pewne, mieszkańcy miasta muszą się ponownie uzbroić w cierpliwość. 


(źródło UM Sochaczew)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

robbo2krobbo2k
+3
Czy w zwiazku z powtwierdzonyn oszustwem materiałowym na wykonane prace na rzecz MZDW Pan władca Sochaczewa ma zamiar przeprowadzic kontrole prac firmy Prima wykonanych na rzecz miasta czy udaje iz problemu nie ma? (2019-11-21 11:33)
NovJanNovJan
+2
wydaje mi sie ze kontroli powienien dokonać organ zewnętrzny a nie nikt z miasta/powiatu bo przecież oni chyba juz odbierali prace firmy PRIMA i wg. nich nie było problemu (2019-11-21 11:54)
zbyszekzbyszek
0
trzeba by sprawdzić kto z urzędu miasta ma powiazqnia z firmą prima (2019-11-23 08:52)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy