Zaloguj się do konta

Niekończąca się opowieść na 15. Sierpnia

Redakcja
2019-11-20
Sprawy urzędowo-administracyjne

Od kilku dni przejazd ul. 15. sierpnia to dla kierowców istny dramat. Okazuje się, że aktualna sytuacja jest wynikiem błędu popełnionego przez firmę, która odpowiedzialna była za remont odcinka tej drogi między wiaduktem obwodnicy, a skrzyżowaniem z ul. Boryszewską. 

W związku z zerwaniem części świeżo położonego asfaltu na ul. 15. Sierpnia, Urząd Miasta Sochaczew zwrócił się do zarządcy drogi, tj. Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich z prośbą o wyjaśnienia. Jak informuje rzecznik prasowy MZDW Monika Burdon, inwestycja nie została odebrana. Przeprowadzone badanie gęstości i grubości niestety nie spełnia wszystkich parametrów. W związku z tym nawierzchnia będzie musiała być zrobiona praktycznie od nowa.

Wykonawca bez wątpienia będzie miał teraz trudny orzech do zgryzienia. Decyzją MZDW do 25 listopada ma czas na sfrezowanie całej nawierzchni oraz wykonanie warstwy wiążącej w miejscach gdzie jezdnia była poszerzana. Czy zdąży? Ciężko powiedzieć. Jedno jest pewne, mieszkańcy miasta muszą się ponownie uzbroić w cierpliwość. 


(źródło UM Sochaczew)

Opinie (3)

robbo2k

Czy w zwiazku z powtwierdzonyn oszustwem materiałowym na wykonane prace na rzecz MZDW Pan władca Sochaczewa ma zamiar przeprowadzic kontrole prac firmy Prima wykonanych na rzecz miasta czy udaje iz problemu nie ma? [2019-11-21 11:33]

NovJan

wydaje mi sie ze kontroli powienien dokonać organ zewnętrzny a nie nikt z miasta/powiatu bo przecież oni chyba juz odbierali prace firmy PRIMA i wg. nich nie było problemu [2019-11-21 11:54]

zbyszek

trzeba by sprawdzić kto z urzędu miasta ma powiazqnia z firmą prima [2019-11-23 08:52]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc